Przystanek Woodstock

Problemy z partnerami.

Postprzez Barbie* » 18 sie 2007, o 23:06

Iława- to blisko mnie:D

Dlaczego ludziom tak cięzko przychodzi zaakceptowanie czyjego¶ zdania i gustu? Zwykle po tym następuje lawina argumentów dlaczego to, a dlaczego nie tamto... Jaki to ma sens?
Ten nie lubi ćpunów i ludzi w błocie a drugi nie lubi słodkich lalek Barbie. Czy to AZ tak złe? Nie!:)
Ja akceptuje Wasze upodobania, co nie zmienia mojego zdania i upodobań.Ale co to kogo? Ważne ze komus sie podoba.
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez mahika » 20 sie 2007, o 17:17

Nie chodzi mi o to że masz zaakceptować ćpunów w błocie bo ja też nigdy nie zaakceptuje ćpuństwa, nigdzie. ja Ci nie każe. To tylko wymiana zdań, każdy może wyrazić swój pogl±d. Ja jestem przeciw stereotypom. lubię długie dyskusje. rozmawiamy tu nie po to żeby przekonać Cię do swoich upodobań tylko po to żeby Ci pokazać ze to co ja lubię nie jest złe. Nie ważne zreszt±. A wiesz, ja na co dzień też jestem jak lalka Barbi, no może podstarzała, a na te kilka dni w roku zamieniam się w całkiem wolnego woodstokowicza.
Wolnego również od narkotyków i alkoholu. I nie taplam się w błocie, fuj i podobno boli :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 20 sie 2007, o 17:37

hehe :lol: dobre błotko nigdy nie jest złe!
Byłam raz tak spontanicznie i muszę powiedzieć że to ¶wietna zabawa 8)
To było na moim pierwszym woodstocku,potem już tego nie powtórzyłam,bo s± ciemne strony takich zabaw-cholernie trudno się domyć w tej lodowatej wodzie,poza tym zrobiłam się tak wygodna że nawet poduszkę do namiotu muszę brać.
Co do alkoholu i narkotyków-ten pierwszy nie jest zły je¶li umie się z niego korzystać,natomiast narkotyki również mi nie podchodz±,aż tak nie lubię zmieniać swego stanu ¶wiadomo¶ci,chociaż nie powiem,bywały bardzo pozytywne przypadki.
No i zaćpanych jak zwierzęta ludzi żal,że tak się upodlaj±.
Goszka
 

Postprzez mahika » 20 sie 2007, o 17:52

Goszka napisał(a):No i zaćpanych jak zwierzęta ludzi żal,że tak się upodlaj±.


O nie, nie obrażaj zwierz±t. One nigdy nie bior± do pysków żadnych ¶wiństw. Choćby nie wiem co. Wogóle zwierzaczki s± cudowne. Zwłaszcza mój pies Michu, który nie żyje. To był go¶ć.....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: oadepoweu i 151 gości