Co mogę jeszcze dla niego zrobić???

Problemy z partnerami.

Co mogę jeszcze dla niego zrobić???

Postprzez Madzia0226 » 29 cze 2009, o 08:01

Mój były dziwnie się zachowuje. Już nie traktuje mnie tak źle jak kiedyś, nauczyliśmy się żyć w zgodzie jak dobrzy koledzy. On codziennie jest inny, raz jest dla mnie bardzo miły ( aż za miły), a raz zachowuje się jakby nie była mu zbytnio potrzebna. Lecz ja nadal czuję, że może się jeszcze udać, że ten związek nie był przypadkowy, lecz on stawia na swoim, a ja zamierzam nas znowu połączyć! Co ja mogę dla niego zrobić, by dał mi szansę ( chociaż wiem, że to on mnie powinien o tę szansę prosić, ale... miłość jest ślepa) :( :( Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Madzia0226
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27 maja 2008, o 10:07
Lokalizacja: Dolnyśląsk, Kotlina Kłodzka:)

Postprzez tenia554 » 29 cze 2009, o 08:30

[b]nie traktuje mnie tak źle jak kiedyś[/b-czy naprawdę Ci to wystarczy,aby czekać na szansę od niego.Dlaczego znowu chcesz się wplątywać w związek który się nie sprawdził.Czy nie pomyślałaś że lepiej byłoby być w związku ,który da satysfakcje tą bez strachu i niepewności.Dlaczego nie chcesz więcej?
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Daro842 » 29 cze 2009, o 08:40

niektórzy faceci są tacy że lubią kiedy to kobieta na jakiś sposób stara się o nich, że walczy. Robią tak albo na próbę aby sprawdzić czy kobiecie zależy albo są aż tak pewni siebie lub poprostu taka ich natura że to kobieta musi o niego walczyć. Jeśli czujesz że to ten jeden jedyny czemu nie- Walcz. Nie rozumiem jednak co znaczy zdanie NIE TRAKTUJE MNIE JUZ TAK JAK KIEDYS. Jak Cię traktował? Źle? jesli tak to ja osobiście bym odpouścił bo nie wierzę że tak się zmienił że teraz będzie już taki dobry, a jeśli traktował dobrze a teraz gorzej to może warto zabiegac i dowiedziec sie chociażby dlaczego tak a nie inaczej wtedy podjać dalsze decyzje...
Daro842
 
Posty: 91
Dołączył(a): 12 lis 2008, o 10:37
Lokalizacja: Wawa


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 227 gości