Zdrada a stanowczość

Problemy z partnerami.

Zdrada a stanowczość

Postprzez izabela1977 » 23 lis 2008, o 09:49

Bywałam już na tym forum wcześniej. Pisałam o późnych powrotach mojego męża, o jego wycieczkach rowerowych po nocach. I co się okazało? Mój mąż ma inną kobietę sam się przyznał po tym jak jego rzeczy pachniały damskim śmierdzącym zapachem.. Wyobraźcie sobie jego reakcję. Powiedział mi, że postara się do niej nie jeździć. Tyle, że mi to nie wystarcza. Dziś będzie dla mnie bardzo trudny dzień. Pakuję go i chcę żeby się wyprowadził. Mamy 5-letniego syna i mieszkamy w wynajętym mieszkaniu. Ja pracuję jako nauczycielka i nie wiem jak sobie poradzę ale mam tego dosyć. Nie mogę patrzeć na to jak on wraca od kochanki i udaje, że nic się nie dzieje. Mam już tego dosyć. Nie zasłużyłam sobie na takie traktowanie. I przede wszystkim szanuję siebie . Nie miał prawa rozwalać naszego małżeństwa a przede wszystkim burzyć szczęścia synka. Najtrudniej małemu to będzie zrozumieć ale nie pozwolę się dłużej krzywdzić. On nie potrafi zrozumieć, że to co robi jest złe i nie ma przy tym wyrzutów sumienia. Stwierdziłam, że to już nie ma sensu i nie chcę go już widzieć . Złożę papiery rozwodowe i niech da mi święty spokój.
izabela1977
 
Posty: 32
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 12:51

Postprzez wera » 15 cze 2009, o 22:32

I jak się ułożyło Twoje życie?
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Szafirowa » 16 cze 2009, o 07:53

Ułożyło ... ?
To chyba można będzie powiedzieć za jakiś czas. Teraz w trakcie tak radykalnych zmian raczej nic się nie układa ...

Izabelo - życzę Ci siły i wytrwałości w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Własna godność jest wartością, która nie ma wymiernej ceny.
A zachowanie Twojego męża - no comments.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez wuweiki » 16 cze 2009, o 08:17

no minęło pół roku od postu Izabeli... mogło się od tamtej pory ułożyć rozmaicie jej życie.. {ale zrymowałam}
wuweiki
 


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: akokufocgik i 250 gości