Poradzcie

Problemy z partnerami.

Poradzcie

Postprzez smutasek20 » 11 cze 2009, o 18:38

Mam problem zapewne powiecie ze taki typowy dla 13 latki,ale ja mam 21 lat i czasami tak sie dzieje jak sie dzieje.

Zaczne od poczatku... Mianowicie jakis czas temu zerwal ze mna chlopak z ktorym bylismy rok. Nasz kontakt byl bardzo zmiennny. Wczoraj bylismy u naszej wspolnej kumpeli na urodzinach, tak naprawde wogole ze soba nie rozmawialismy...W koncu kumpela postanowila ze nas pogdzi. Porozmawialismy w koncu szczerze,ale wieczorem sie calowalismy. Nic by w tym nie bylo nadzwyczajnego gdyby nie fakt,ze jestem w nieformalnym zwiazku z innym meżczyzna. Obiecalismy sobie,ze bedziemy ze soba szczerzy...Zastanawiam sie vzy powinnam powiedziec o tym co sie stalo drugiemu meżczyźnie ? Jednyna osoba ktroa wie o tej sytuacji jest kumpela ale ona obiecala ze nic nie powie...
smutasek20
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 kwi 2009, o 16:41

Postprzez lili » 11 cze 2009, o 19:59

ja bym powiedziała i przeprosiła i prosiła o wybaczenie. To nic wielkiego co zrobiłaś, pod warunkiem że nic nie czujesz do swojego byłego chłopaka, ale skoro postanowiłaś być szczera wobec swojego nowego pana, to bądź szczera.

li
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Re: Poradzcie

Postprzez sikorkaa » 11 cze 2009, o 20:20

smutasek20 napisał(a):Zastanawiam sie vzy powinnam powiedziec o tym co sie stalo drugiemu meżczyźnie ?


a w zyciu !!! zachowaj to dla siebie. na co mu ta wiedza, co? jesli to byl tylko pocalunek, ktory nic dla Ciebie nie znaczyl (?) to zostaw to tak jak jest i na drugi raz .... sprobuj powstrzymac rzadze - nie bedziesz miec watpliwosci.

sciskam :)
sikorkaa
 

Postprzez matylda » 11 cze 2009, o 20:27

A Ty czego chcesz?
Wolisz swój nowy nieformalny związek czy reanimację starego?

Jeżeli pocałunek nic nie znaczył, a zależy Ci na nowym związku, to po prostu zapomnij o nim (tzn. o ex i o pocałunku) i nic nie mów. No i nie rób tego więcej... ;)
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez szyszka » 11 cze 2009, o 20:51

Też radzę nie mówić. Szczerość jest ważna, ale czasem może to wszystko zepsuć. O ile życie było by lżejsze gdybym nie znała pewnych faktów.
Avatar użytkownika
szyszka
 
Posty: 131
Dołączył(a): 28 lut 2009, o 21:49
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez zizi » 11 cze 2009, o 23:14

też radziłabym nie mówić

tylko starać się ,żeby mężczyzna z którym jesteś...........i chcesz być !!!!!!!
czuł się kochany.
Avatar użytkownika
zizi
 
Posty: 1189
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 16:37
Lokalizacja: z ... Polski


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości

cron