Czy ktos mi pomoze sie pozbierac??

Problemy z partnerami.

Postprzez Pytajaca » 9 sie 2007, o 23:59

Mgielka, na bardzo uczciwego faceta trafilas. Powiedzial Ci rzecz wazna, bardzo wazna, widocznie zalezy mu na byciu z Toba. Ale nie moze byc z Toba, bo kocha jeszcze tamta. Jesli zalezy i Tobie - to daj mu ten czas. Ja bym dala, ale nie wchodzila z nim teraz w zaden zwiazek. Ja mam akurat ostatnie doswiadczenie takie, gdzie chlopak byl typowym "skoczkiem emocjonalnym", nie potrafil byc nigdy sam, zawsze musial byc w zwiazku, nie zegnajac sie z jednym wchodzil w drugi, ponownie w myslach i sercu wracajac do poprzedniego. Dla mni to kwalifikuje sie na zdrade, nawet jesli polswiadoma. Niektorzy nie maja odwagi, by pobyc samemu ze swoimi emocjami i myslami, a jest to niezbedne, by tworzyc kolejne zdrowe zwiazki.

Moim zdaniem ten Twoj ma poukladane w glowie...a w sercu bedzie mial wkrotce. Powodzenia!
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Postprzez Mgielka » 10 sie 2007, o 09:39

Mgielka, na bardzo uczciwego faceta trafilas. Powiedzial Ci rzecz wazna, bardzo wazna, widocznie zalezy mu na byciu z Toba. Ale nie moze byc z Toba, bo kocha jeszcze tamta. Jesli zalezy i Tobie - to daj mu ten czas. Ja bym dala,


ja ten czas mu daje caly czas moj telefonik milczy nie odzywam sie bo nie chce by pmysla ze jestem natarczywa i ze go pospieszam, tylko poradzcie mi mam czekac na ruch z jego strony?? tzn mam czekac az on pierwszy sie do mnie odezwie?? czy moze ja mam co jakis czas napisac do niego hmm? co zrobic??
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez Pytajaca » 10 sie 2007, o 10:04

Mgielka napisał(a):ja ten czas mu daje caly czas moj telefonik milczy nie odzywam sie bo nie chce by pmysla ze jestem natarczywa i ze go pospieszam, tylko poradzcie mi mam czekac na ruch z jego strony?? tzn mam czekac az on pierwszy sie do mnie odezwie?? czy moze ja mam co jakis czas napisac do niego hmm? co zrobic??

Zajac sie soba. Dobrego weekendu!
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Postprzez ewka » 10 sie 2007, o 12:04

Jak wyżej - zaj±ć się sob±. Nie wiem, czy jest sens przypominania o sobie, bo je¶li jeste¶ dla niego ważna, no nie zapomni.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 342 gości

cron