DEPRESJA :(((

Problemy z partnerami.

DEPRESJA :(((

Postprzez agnieszka » 27 lip 2007, o 14:28

KURDE JAK SIE WALI TO SIE ZUPELNIE WALI :(. W OIBECNEJ CHWILI NIE MMA NA NIC SILY...WIEM ZE KOCHAM DWOCH FACETOW JEDEN NIGDY MNIE NIE CHCIAL BO JAK JKIEDY¦ STWIERDZIL ON PIE...WSZYSTKIE CI...I NIGDY NIE STWORZYŁ POWAŻNEGO ZWIˇZKU ALE ZAWSZE ODWALA MI NA JEGO PUNKCIE LEZKI NOGI SIE TRZESˇ I WOGOLE WSZYSTKO A DRUGI CHOC GO KOCHAM I CHCE BYC Z NIM WIEM ZE TO BYLO BY REALNE BO ĆPA I PIJE...(patrz mój temat: POMOCY!!) ..CHOĆ JUZ KILKAKROTNIE ODWALAŁO MI JAK NIE SPROBOUJESZ TO SIE NIE PRZEKONASZ ..ALE NIE POTRAFIE BO TO JEST ZA DUZE RYZYKO....CZY JEST JAKIES ROZWIˇZANIE ??? TONE W SMUTKU BEZRADNO¦CI I TYM ŻE NIGDY NIE BEDE Z ZADNYM FACETEM.... :?: :( :?: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( NIE WIDZE ZADNEHJ PERSPEKTYWY :( :cry: :cry: :cry:
agnieszka
 
Posty: 190
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:25

Postprzez pikolo1703 » 27 lip 2007, o 21:10

A ile Ty masz lat ??? 15 ??? bo chyba nie wiecej ... dziewczyno o powaznym zwiazku to Ty chyba nie piszesz bo to jest jak dziecinny tekst . Nie ma jak Ci pomoc po prostu dorosnij i jak od zycia dostaniesz pozadnie po du....pie to wtedy zrozumiesz ze myslenie ze sie kocha 2 na raz i to jakich to sie zastanaowisz co Ty w ogole w zyciu wypisywalas.,
wybacz za tak szczera wypowiedz ale mi Ciebie zal.
pikolo1703
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 20:17

Postprzez agnieszka » 27 lip 2007, o 22:04

MOZESZ NA MNIE NIE WRZESZCZEC JESLI CI SIE CIOS NIE PODOBA TO TRZA BYLO SIE WCALE NIE ODZYWAC A PIO DRUGUIE NIE MOZNA MI BYLIO TEGO NA SPOKOJNIE WYTLUMACZYC???? TYLKO KOLEJNY RAZ KTOS MNIE KRYTYKUJE ,.WIDOCVZNIE NIE ZNAM ŻYCIA TAK DOSKONALE JAK TY!!!!!! I POTRZEBUJE OD KOGOS OPIEKI I ROZMOWY NA TEN TEMAT ABY SIE WIELU RZECZY DOWIEDZIEC I ZROZUMIEC ... WIECEJ NIE MAM CI DO NAPISANIA A WOGÓLE TO....PO CO JA CI SIE WOGOLE TŁUMACZE ?????? .......PA!!!!
agnieszka
 
Posty: 190
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:25

Postprzez Olsa » 28 lip 2007, o 12:54

Agnieszko, wiesz wszędzie znajdziemy człowieka który skrytykuje to tylko internet, nie miał prawa tak post±pić wcale go nie usprawiedliwiam, miło¶ć bywa ciężka, może rozejrzyj się za kim¶ innym bardziej dojrzałym i bez takich nałogów zyczę Ci z serca tego co dobre i mocno przytulam
Avatar użytkownika
Olsa
 
Posty: 64
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 15:38
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 593 gości

cron