Męczące wspomnienia o zdradzie i oszustwie

Problemy z partnerami.

Postprzez Magda » 13 mar 2009, o 20:02

Ja tez odniosłam wrażenie sie ze sie uniosłaś, ale w tym watku nie chodzi chyba o dyskusje na temat zakladania watkow tylko Twoj problem.Robi sie bezsensowna dyskusja.

Co do tematu - nie mam pojecia jak zapomniec, jak nie myslec bo sama mysle i sama nie moge zapomniec. Ostatnio kolezanka ma problem,bo sie rozstała ze swoim facetem i zapytala mnei jak to z nami było, jak sie rozstawalismy 2 lata temu (bo wrocilismy do siebie).I zajeło mi troche czasu zanim sobie pewne rzeczy przypomnialam... A potem zaczelam myslec o tym i nagle zahamowalam sie i stwierdzilam ze teraz mi jest dobrze i ze nie potrzebne mi sa pozostałe wspomnienia i nie ma sensu na sile sobie ich przypominac. Pozatym przenigdy nie wejde na swoj watek z tamtego okresu.Takie odgrzewanie tamtych zdarzen napewno nie pomaga.

Dlatego mysle ze najlepszym lekiem jest czas. Niedlugo zazniesz zapominac niektore szczegoly, a potem coraz wiecej.Nie wracaj do tego myslami bo to Ci nie pomoze. Pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 00:05
Lokalizacja: Poznan

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 336 gości

cron