"Gdy twój partner łże jak pies"

Problemy z partnerami.

"Gdy twój partner łże jak pies"

Postprzez fracaso » 11 gru 2008, o 22:34

zaczęłam czytać tę książkę i czuję jak otwierają mi się oczy i wiele rzeczy zaczyna do siebie pasować. Polecam ją kobietom, które mają problem z partnerem-kłamcą jednocześnie zastanawiając się czy przez nią nie zacznę być tak podejrzliwa w stosunku do mężczyzn że już z żadnym się nie zwiążę, czego sobie zdecydowanie nie życzę..
fracaso
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 lis 2008, o 22:43

Postprzez sikorkaa » 11 gru 2008, o 22:51

telepatia .... :)

mam przyjaciolke, ktora byla w 3,5-letnim szczesliwym zwiazku.
dalam jej kiedys do poczytania ksiazke ("zona pilota"), ktora bardzo mi sie spodobala, choc opowiada smutna historie mezczyzny, ktory wiedzie podwojne zycie - ma 2 rodziny w dwoch roznych krajach, zaznaczajac, ze jedna nie wie o istnieniu drugiej.

ta moja przyjaciolka przejela sie dosc mocno ta fikcyjna opowiastka; do tego stopnia, ze zaczela sprawdzac swojego mezczyzne, czy i aby on nie zyje w podobny sposob, czy nie ma jakiejs innej na boku.

i co .... ??

okazalo sie, ze owszem - od pol roku spotyka sie oprocz niej z inna dziewczyna.

zostawila go, zreszta on wcale nie byl z tego powodu specjalnie przygnebiony. nawet sie cieszyl, ze ma to juz za soba, ze nie musi wybierac czy kryc sie, bo sprawa sie sama wyjasnila.

moja przyjaciolka przezyla co swoje, ale od tego czasu minal juz spory kawalek i dziewczyna zyje juz sobie swoim zyciem, wolna od oszusta.



sila wyzsza zeslala na mnie te ksiazke ???? nie wydaje Wam sie to jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci ????
sikorkaa
 

Postprzez fracaso » 11 gru 2008, o 23:05

siła wyższa czy nie, grunt, że zapobiegla w jakiś tam sposób dłuższemu życiu z oszustem jakie miała ta dziewczyna

w moim przypadku było na odwrót, teraz jak czytam kolejne rozdziały to stają mi przed oczami konkretne sytuacje, w których się fatalnie czułam nie jako kłamca, ale jako okłamywana i do tego oskarżana o atak, bezpodstawną krytykę, czepianie się, oskarżanie o kłamstwa. Nie do wiary, co?

pamiętam jak w podstawówce koleżanka z klasy wpisała mi do pamiętnika
( ale to były czasy :lol: ) następujący wierszyk (pis. oryginalna):

Książki to są twoi najlepsi przyjaciele
nie wyśmieją cię, nie zdradzą
a nauczą wiele

ha!
fracaso
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 lis 2008, o 22:43

Postprzez Księżycowa » 11 gru 2008, o 23:17

Nie znałam, ale bardzo dobre i mądre przede wszystkim :) .
Księżycowa
 

Postprzez Mały biały kotek » 12 gru 2008, o 11:57

Chtnie zapoznam się z tą książką. Czy można ją znaleźć w internecie, czy raczej księgarni?
Mały biały kotek
 
Posty: 415
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 22:56
Lokalizacja: Wwa

Postprzez fracaso » 13 gru 2008, o 01:20

ja kupiłam w Centrum Taniej Książki , oprócz tego jest na Allegro
fracaso
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 lis 2008, o 22:43


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron