Mahika znaczy ziemia....

Problemy z partnerami.

Mahika znaczy ziemia....

Postprzez mahika » 7 maja 2007, o 16:20

Witam wszystkich, miałam straszn± ochotę zmienić login, pisałam o tym ostatnio a tu taka niespodzianka, przez 20 min już siedzę i podziwiam zmiany które wła¶nie zobaczyłam. Mam nadzieję że te osoby które podejrzewam ze czytały moje posty z mojej miejscowo¶ci będ± czekały na Lasie16.

Jeszcze raz witam i od razu mam pytanie.
Jak my¶licie. Czy kole¶ który był na domówce i pił i były tam nar±bane panienki, 3 na 3 kolesi jest możliwe że nie skusił się na jedna z nich?
Nie chodzi o mnie. Tak sie zastanawiam........ :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez pama » 7 maja 2007, o 16:36

Lasia-Mahika, sliczny jest Twoj nowy login :lol:

Jesli chodzi o kolesia, mogl sie skusic, mogl sie nie skusic. Prawdy sie nie dowiesz. Zalezy od poziomu nar±bania wszystkich uczestnikow domowki ale tez w jakim celu ja zorganizowali. Moglo byc to zwykle, kolezenskie spotkanie, lub celowo zaplanowane 3x3 w parach w wiadomym celu i cala sprawa odbyla sie tylkko miedzy nimi. Dla Twojego swietego spokoju poczekalabym troszke jak sprawy sie maja i czy cos tam z tego nie wyniklo, a jak nic, lepiej sie nie zastanawiaj.
Avatar użytkownika
pama
 
Posty: 22
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 20:30

Postprzez ewka » 7 maja 2007, o 18:03

Mahika... jak cudnie!

A co do Twojego pytania... sytuacja ¶liska, tak powiedziałabym.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Mania » 8 maja 2007, o 09:41

Mahiko, a jak Twoje sprawy? Co z prac±? Ruszyło się co¶, opowiedz.

Pozdrawiam

Mania;)
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mahika » 8 maja 2007, o 10:10

Cieszę sie ze mój nowy login Wam sie podoba. Nie, Mania, nie szukałam pracy. Jako¶ tak mi wyszło. Po dwóch latach bez urlopu nie chciało mi sie nic robić. Teraz planuję ostro zacz±ć. Nie ukrywam ze miałam nadzieje ze wróce, ale...
A z M.... to już sama ne wiem co robić. Chyba znowu zdystansuje. Za każdym razem jak moje serducho zaczyna mocno bić do niego, jak chce sie zaangarzować to wywija mi numer. Widocznie on nie chce, tylko tak mówi. Znowu wielkie postanowienia i zapewnienia a potem mi powie"przykro mi Pysiu, już taki jestem"
Ech, a co u Ciebie? Podoba mi sie "Mania" Super :) :lol:
[/b]
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Mania » 8 maja 2007, o 10:19

Wczoraj rozmawiałam ze swoj± znajom±, chociaż nie, powiedziałabym nawet, że przyjaciółk± :), o tym, że polacy to taki dziwny naród, że nawet jak jest im dobrze, to mówi±, że Ľle... :D.
Powiem tak, jest SUUUPER :D, i nawet gdzybym miała zapeszyć, to nie cofnę tego. Wyszłam na prost± finansowo, i to mnie cieszy najbardziej, bo wreszcie mogę spać spokojnie, i faktycznie, nie mam już problemów z zasypianiem:)

W sprawach sercowo-zwi±zkowych chwilowa stagnacja, ale to może się jeszcze zmieni ;) Mam nadzieję:) Ten sen, o którym pisałam, hmm..., bardzo realistyczny, tylko gdzie ja znajdę młodego, przystojnego faceta z dwoma jamnikami? :D

Pozdrawiam

Mania
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ewka » 8 maja 2007, o 10:32

Na jamniki nie patrz wcale - zawsze można dokupić;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Mania » 8 maja 2007, o 10:41



Ten fiolet jako¶ tak dziwnie w róż wpada, a ja mam dzisiaj na nosie różowe okulary, mimo padaj±cego deszczu ;)

Więc tak, Ewa, masz rację, można dokupić, ale czy to samo? :D
Cały czas my¶lę o tym kim¶, hm..., z drugiej strony, czy to nie za szybko? Nie wiem, nie mogę w 100% powiedzieć, że się wyleczyłam z tulipanii czy też kalafiorowni, jak to Orm nazwał :D
No cóż, jak sama wiecznie podkre¶lasz, czas pokaże :)
Co¶ mi się dzisiaj dziwnie pisze, cały czas się poprawiam, bo wychodzi mi co¶ w stylu "Kali kochać, Kali zrobić..."

O, i wła¶nie brzydki dowcip mi się przypomniał o Kalim :D
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 377 gości

cron