Mąż mnie uderzył

Problemy z partnerami.

Mąż mnie uderzył

Postprzez Łośka » 25 lis 2008, o 16:57

Zawsze sie dziwiłam kobietom które były bite przez męża a mimo to były z nim i pozwalały na to. Ja twierdziłam że ani chwili nie byłabym z takim facetem.Teraz mnie to spotkało i nie wiem co z tym zrobić. Pokłóciliśmy się z mężem zaczął mnie szarpać i uderzył mnie w twarz. Twierdzi że go sprowokowałam. Prosi żebym mu wybaczyła i zarzeka że nigdy więcej tego nie zrobi. W wakacje miał podobną sytuację z córką która też go sprowokowała. Nie wiem czy mu wierzyć ? Gdybym wiedziała że jestem dla niego najważniejsza to może bym to przełknęła. Niestety na pierwszym miejscu jest jego pasja,potem komputer,potem może jeszcze coś by się znalazło no a potem może ja. Nie mam siły już tak żyć. Czy wogóle warto ?,czy facet który raz uderzył nie powtórzy tego? Beznadzieja!
Łośka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 07:23

Postprzez Abssinth » 25 lis 2008, o 17:48

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=942800


co do Twojego pytania - tak. uderzyl raz, uderzy i drugi.

nie ma czegos takiego jak 'prowokacja' - czlowiek dorosly powinien sie umiec kontrolowac.

pozdrawiam i zycze sily.
A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez samotna* » 25 lis 2008, o 18:04

a czym Tyś go tak sprowokowała Ty nie dobra :) .. a tak na powaznie - raz uderzył ... mysle ze może sie to powtórzyć...
jak nie jutro to za tydzień albo miesiac a przez ten okres czasu Ty bedziesz chowała sie po katach co by nie sprowokowac go raz jeszcze?

pozdrawiam i zycze siły
A.
samotna*
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7 lis 2008, o 22:42


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości

cron