Artykuł o złych związkach

Problemy z partnerami.

Artykuł o złych związkach

Postprzez Zielona » 13 paź 2008, o 19:00

Polecam do przeczytania w ostatnim numerze Wysokich Obcasów:

http://wyborcza.pl/1,81388,5804067,Nieb ... iazki.html

Daje do myślenia. I smutnych wniosków :(
Ciekawa jestem waszych opinii.
Zielona
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 cze 2008, o 13:37

Postprzez Sanna » 13 paź 2008, o 19:32

Czytałam w sobotę, artykuł bardzo mądry, w ,, Kobietach które kochają za bardzo" też jest opisany mechanizm powtarzających się złych wyborów. Czy wnioski powinny być smutne? Czy ja wiem ?
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Zielona » 13 paź 2008, o 21:08

No właśnie, też o tym myślałam. "smutne" może jest to, że można latami powielać ten schemat, nieswiadomie. Mnie troche zasmucmuciło, że od wielu lat powtarzam te same złe wybory w przypadku jakże różnych - tak mi sie wydawało! - facetów. Z drugiej strony świadomość pewnych mechanizmów może uruchomić jakąś zmianę. Ja już zaczęłam nad sobą pracować i to nie po przeczytaniu artykułu, kilka tygodni wcześniej. Myślę sobie jednak, że zmiana takich zachowań, powtarzanych od lat, wymaga dłuuuugiego czasu :?
Zielona
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 cze 2008, o 13:37

Postprzez kaśku » 13 paź 2008, o 22:55

ja jakis czas temu zakochalam sie w facecie bardzo ciezko dla mnie dostepnym, dlugo walczylam/ staralam sie zeby cos z tego wyszlo, ale mimo wszystko jednak nie jestesmy razem, przykro mi jakos z tegop powodu, ale po tym fakcie sie zastanawialam czy nie jestem kobieta kochajaca za bardzo? ale ten artykul tez mi wiele usiwadomil, bo mi sie wydawalo ze moje zachowanie jest normalne ze tak musi byc, a jednak nie, ciesze sie ze juz zakonczylam ten zwiazek, ale z drugiej strony czuje zal i nie wiem co z tym zalem teraz zrobic..? smutne i skomplikowane to dla mnie, heh ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości