Ona Chce Luznego Zwiazku

Problemy z partnerami.

Ona Chce Luznego Zwiazku

Postprzez fifip » 30 wrz 2008, o 22:19

Witam !

Mam pewien problem z dziewczyna . Jestem z nia jak narazie 3 miesiace ale ostatnio cos zaczynalo sie psuc . Nie dawno zapytalem sie jej czy mogla by zdradzic , bez zazenowania odpowiedziala ze tak. Dialog doslownie brzmial tak :
- kochanie mogla bys mnie zdradzic ?
- tzn ?
- no jakbys miala okazje i byla np na jakiejs imprezie to mogla bys to zrobic ?
- zalezy z kim
- z chlopakiem ktory ci sie podoba.
- tak a dlaczego nie ? przeciez mamy dopiero po 18 lat nikt z nas nie traktuje tego na powaznie.

poklucilismy sie o to a dzis ona doszla do wniosku ze chciala by luznego zwiazku, zapytalem jak luznego czy chciala by z innymi uprawiac sex czy co ? po prostu powiedziala ze to ja powinnem sie nad tym zastanowic. nie rozumiem jej . gdy pytam czy powie mi jak rozumie ten "luzny" zwiazek to milczy.


co robic ?

najbardziej prosze o odpowiedz kobiety
fifip
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2008, o 22:05

Postprzez Mgielka » 30 wrz 2008, o 22:57

hmm

dla mnie luzny zwiazek oznacza iz jest sie ze soba ale mozna miec tez kogos na boku i niby wszytsko jest okej

powiem Ci ze takie zxwiazki koncza sie przewaznie po max 2 miesiacach bo ktoras ze stron ktora Kocha bardziej nie wytrzyma, a skoro piszesz ze jestescie juz 3 miesiace to idzie sie zakochac wiec ja postawilam juz swoje opinie

pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez sikorkaa » 30 wrz 2008, o 23:18

fifip - mysle ze zwyczajna szczera rozmowa wiele wyjasni. przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie czego Ty oczekujesz od zwiazku, czy chcesz miec kobiete dla siebie, czy taki luzny uklad (w ktorym kazdy robi to co chce) odpowiada Ci. jesli nie, nalezy jej przedstawic swoj punkt widzenia.
sikorkaa
 

Re: Ona Chce Luznego Zwiazku

Postprzez ewka » 1 paź 2008, o 06:39

fifip napisał(a):co robic ?

Hmm... należy założyć, że na jej wierność liczyć nie powinieneś. Gdyby nie miało to dla Ciebie znaczenia, nie pisałbyś o tym - zatem wniosek jest prosty... a Ty masz wybór, nie zapominaj o tym.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości