Czy Ten kto pierwszy powie " Kocham" przegrywa??

Problemy z partnerami.

Postprzez Loki86 » 29 kwi 2008, o 00:25

Wiesz co jak mam gdybać to w pewnym momencie powiedzą sobie to na wzajem bo miałem tak parę lat temu a na doba sprawę nigdy oficjalnie nie było gadki o chodzenie ze sobą czy coś po prostu czuliśmy się parą nie trzeba było o tym mówić
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez ewka » 29 kwi 2008, o 11:08

A i tak dziewczyny zawsze chcą te magiczne słowa usłyszeć... wieć jeśli chcą usłyszeć, ale powiedzieć absolutnie nie - to nie ma tutaj żadnego porządku ani logiki;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Megie » 29 kwi 2008, o 16:45

Nie wiem sama..

chyba zawsze lepiej jak to facet pierwszy powie...takie mam przynajmiej odczucia..

ale wydaje mi sie, ze w pewnym momencie dobrze jest to sobie nawzajem powiedziec- tak zeby czlowiek oprocz tego ze czuje to milosc to takze uslyszal..Chyba kazda kobieta jak kocha- to chce to uslyszec..

I chyba co jest wazniejsze- to zeby tego slowa nie naduzywac i wiedziec co to slowo tak naprawde znaczy dla tej drugiej strony..
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Scarlet » 5 maja 2008, o 16:45

Wedlug mnie nie ma reguly. Jesli facetowi zalezy na dziewczynie, na jej milosci, a nie jedynie na seksie z nia, to bedzie szczesliwy slyszac slowa "Kocham Cie", nie wystraszy sie i nie ucieknie.To tak samo jak twierdzic ze jesli pojdzie sie z facetem do lozka w ciagu pierwszego miesiaca/dwoch pierwszych miesiecy zwiazku, to zwiazek sie rozpadnie. Czesto sie tak zdarza, ale jesli facet jest zainteresowany nie tylko bliskoscia fizyczna z dziewczyna, ale tez jej osobowoscia, jesli chce spedzac z nia czas bo lubi z nia rozmawiac, smiac sie, to nie kopnie nagle jej w tylek tylko dlatego ze juz sie z soba przespali. Ale to oddzielny temat...
Ja sama kilka dni temu, po kilkumiesiecznym zwiazku powiedzialam pierwsza "Kocham Cie" i uslyszalam to samo. Dlugo zastanawialam sie czy to powiedziec, bo tez sie balam, ale na razie tego nie zaluje. ;) Po co tlumic w sobie uczucia, to takie nienaturalne... A poza tym faceci tez czesto boja sie powiedziec to pierwsi... jesli szczerze kochaja.
Scarlet
 
Posty: 44
Dołączył(a): 13 wrz 2007, o 00:36

Postprzez Etiuda » 5 maja 2008, o 22:04

To ja chyba grałam w inną grę :wink:
To on pierwszy powiedział, a potem porzucił. Więc przegrałam :(
Ale to było dawno.
Etiuda
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4 maja 2008, o 21:07

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 247 gości

cron