jak sie uwolnic

Problemy z partnerami.

Postprzez mahika » 31 mar 2008, o 15:37

:twisted:

Powtarzaj sobie ze na cudzym nieszczęściu swojego szcześcia nie zbudują .....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 15:58

Ale z drugiej strony może oni są dla siebie i musieli oboje do tego dojrzec.Szkoda tylko że ja dostałam po dupie!!!!

ale nie sama w to nie wierze.On sam nie wie czego chce tymbardziej że ona to dominantka ,bedzie go ograniczac dlatego kiedyś od niej odszedł.No i znowu zaczynam...

Wiecie jakiego mi sms przed jej przyjazdem przysłał erotoman popiep...

Cytuje(nie wiem po co go jeszcze trzymam ale żal mi go skasowac

'Jeśli jeszcze leżysz a ja leżałbym przy tobie deliatnie zaczał bym całowac twoja szyje,delikatnie.Powoli,nie przestajac cie całowac l,ekko muskajac twoja nskóre jezykiem,wzdłóż pleców schodził bym coraz niżej i niżej.Kiedy dotar ł bym do twoich pośladków zaczał bym je masowac i pieścic.Wciąż schodziłbym jednak niżej rozchylając twoje krągłości.Wreszcie mój jezyk dotarł by do krainy rozkoszy,(UWAGA koniec jest najlepszy!!!)twojej cipki.


No mysłałm że padne ciekawe czy jej reakcje też chciał zbadac!Debil.
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Megie » 31 mar 2008, o 16:05

:pocieszacz:

Skoro nie kochal- to nie byliscie dla siebie..
zwiazki gdzie jedna strona nie kocha zwykle sa meczarnia i musza sie skonczyc..

i dobrze ze to juz koniec...

dzisiaj nie mozesz sie na Nich patrzec.. i drazni Cie ich szczescie..
wiec nie zagladaj i ich unikaj...

Ty jestes wazniejsza... dbaj o siebie i zobaczysz jeszcze bedziesz kochac ze wzajemnoscia, o Twoj Pan bedzie Cie nosil na rekach... :D
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 16:14

:yyy:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Megie » 31 mar 2008, o 16:40

---------- 16:26 31.03.2008 ----------

czy ja cos zle napisalam?
skad ta mina?

---------- 16:40 ----------

moze rzeczywiscie jestem za ostra....?

Ale mi sie wydaje ze tak jest...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez ważka » 31 mar 2008, o 16:40

Nie no co ty !!!To ja jestem dzisiaj jednym wielkim smutkiem i jakoś ciezko mi pomyślec że mogłabym byc zakochana Boże kiedy to było dwa lata temu a potem tylko złe emocje i deprecha.Może to ja wybrałam złą minke poprostu potrzebuje dzisiaj dobrego słowa i wsparcia :( Zaraz lece do pracy.

A mam taki smutek na twarzy zero blasku w oczach.Kuzwa niech to już wszystko minie.W niedziele chyba przejde sie do kościoła pierwszy raz chyba od pieciu lat.Koleżanka z pracy mnie zaprosiła murzynka.Nigdy nie byłam w murzyńskim (chyba nie brzmi to rasistowsko?) kościele!!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Megie » 31 mar 2008, o 16:42

idz koniecznie... :D

do kosciola- fajnie tam spiewaja- mysle ze poczujesz radosc w srodku jak to zobaczysz..

bedzie dobrze!!!
:kwiatek:
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 31 mar 2008, o 21:22

Ważko,
puść go ---> niech zmyka, gdzie pieprz rośnie i nie zaśmieca Twojego świętego terytorium skoro już sobie pokój posprzątałaś!



A teraz 4 słowa do lovelasów bez skrupułów;

CH*J WAM W DUPE POK**WIEńCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil:
Ostatnio edytowano 31 mar 2008, o 21:36 przez PodniebnaSpacerowiczka, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez agik » 31 mar 2008, o 21:29

---------- 21:28 31.03.2008 ----------

Fajny esek :)
Musi ją cholernie kochać- tylko szkoda, ze do Ciebie pisze takie eski, a nie do niej :)
Widzisz sama Ważko przesliczna- co nalezy zrobić z jego wielka miłoscią do niej :)
Spłukać w kiblu :)

Naprawdę masz wielkiego farta, ze już nie jesteś z nim.

Bedzie dobrze

---------- 21:29 ----------

Łożesz, Podniebna...

Oby, jak największy- dodam tylko :twisted:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Abssinth » 1 kwi 2008, o 09:51

tylko nie w, tylko nie w.....za przyjemnie by im bylo , nie zasluzyli :P

kolo dupy im!!! :P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez ważka » 1 kwi 2008, o 11:33

Oj tak faceci są na to uczuleni zwłaszcza ci całkowicie hetero.Mój były (palant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!)palcem nie kazał dotknąc a co dopiero...

Huj im w dupe i to taki porzadny żeby skretu kiszek sie nabawili.
No dzisiaj to jestem bojowo nastawiona tak mnie wszystko wkurza a najbardziej że przez takiego debila sie rozklejam i doprowadzam do deprechy.Dosyc już tego.
Nienawidze go i tej jego cipy głupiej jej też huj w dupe (chociaż niewiadomo jeszcze by sie spodobało lafiryndzie!!!!)
Mam ochote sie wyrzyc na kimś lub czyms a mam tylko Beńka pod reka mojego zajca przytulańca!

Zdrzemne sie lepiej.Spałam trzy godz wczoraj znajomi wyciągneli mnie na parapetówe i dobrze przynajmniej nie byłam sama!!

Dzieki za wsparcie za te dobre słowa ale też za prawde która niestety boli ale cóż koło fortuny kreci sie dalej raz pod wozem a raz na :)

Najgorsze (Boże mam nadzieje!!!)chyba już mam za sobą.

A wczoraj jak byłam w pracy napisał mi eske że jak bym chciała pojezdzic autem(bo wiecie tu z lewej strony kierownica a może już za półtora miesiaca bede miała swoje pierwsze autko juuuuuuupi!!!)to służy pomoca napisałam grzecznie że dziekuje za pamiec ale dam sama rade.Wykasowałam jej nr gg nie bede sprawdzac jej opisów.Pora zapomniec.... :( :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez ważka » 1 kwi 2008, o 21:48

[color=red][size=9]---------- 21:45 01.04.2008 ----------[/size][/color]

No wiem ze to minie ale narazie jest mi zle :cry: Dupek upokorzył mnie potraktował jak ścierke,okłamywał doprowadził do stanu że straciłam dla siebie szacunek a teraz jest szczesliwy a ja znowu mam doła!To nie fair!To bardzo nie fair.Nie chce sie mścic ,nie chce zyczyc mu zle.Chce sie uwolnic ale nie wiem jak.Chce żeby przestało bolec!

[color=red][size=9]---------- 21:48 ----------[/size][/color]

On zabił moja spontanicznośc i wszystkie pozytywne emocje.Tyle chciałam mu dac.Tyle czasu mi zajeło zeby sie otworzyc zaufac a on co wykorzystał mnie i moja naiwnośc.Jestem baaaardzo zła .Nie umiem zakochac sie ,jestem martwa emocjonalnie a jest ktoś cudowny obok mnie.Ale ja nic wrecz mnie drażni.Bo wydaje mi sie że chce tylko jednego ode mnie!
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez ważka » 1 kwi 2008, o 22:08

No staram sie staram sie!Czuje sie zmeczona musze pojechac do Polski chociaz na tydzień odpoczac,zregenerowac siły.
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: eyifusajujaar i 133 gości