Po czym poznać, że mu zależy?

Problemy z partnerami.

Po czym poznać, że mu zależy?

Postprzez Księżycowa » 13 gru 2007, o 22:53

Witam! Nie miałam ostatnio możliwości zaglądać na forum ale już nadrobiłam zaległości i tak prawdę mówiąc , to coś mnie dręczy. Bo zastanawiam się jak poznać, ze facetowi naprawdę zależy. Nie chodzi mi o słowa ale czyny. Jak je odczytać, które są prawdziwe? Jestem z kimś od niedawna ale zostałam kiedyś trochę skrzywdzona i trochę pogubiłam się co jest prawdą a co nie... Może chłopaki się troszke wypowiedzą? :wink: .
Księżycowa
 

Postprzez Megie » 14 gru 2007, o 17:12

jak jestes od niedawna to na spokojnie sie przygladaj i rozmawiaj ze swoim facetem,
po co sie domyslac i stwarzac wyobrazenia, jak mozna sobie pogadac i sie dowiedziec wszystkiego od osoby, ktora wie najwiecej na ten temat.
Spytaj jego jak On traktuje Wasz zwiazek, ale trzeba te rozmowy przeprowadzac delikatnie,
Tak mi sie wydaje ze to najlepsza taktyka
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Loki86 » 14 gru 2007, o 19:07

Chyba jednak największą rolę gra tutaj intuicja która jest podobno wrodzoną cechą kobiety ;). Facet może zaskakiwać pomysłowością robiąc różne dziwne rzeczy np: niespodziewany wielki bukiet na wycieraczce z liścikiem od wielbiciela albo jakiś podarunek wykonany ręcznie. Chyba najłatwiej sprawdzić czy mu zależy opowiadając o swoich marzeniach na początek coś prostego później coś trudniejszego (jeżeli mu się uda te marzenia spełniać to masz już jakiś znak. Chyba że się szybko podda. Najważniejsze żeby zawsze starał się zrobić ci przyjemność). Co tutaj dużo mówić postępuj w myśl zasady "krokodyla daj mi luby..." Tylko sęk w tym żeby nie przesadzać ;) no i czy facet jest pomysłowy bo z wszystkiego można wyjść z humorem i sprawić przyjemność partnerce a to dla zakochanego faceta jest najważniejsze - Szczęście tej ukochanej
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości

cron