Dla MARYNI i innych też;)

Problemy z partnerami.

Dla MARYNI i innych też;)

Postprzez ewka » 14 lis 2007, o 11:10

Taka moja dedykacja na dzisiaj... jutro, pojutrze i na zawsze;)

Słyszałem, że pragnął rozmawiać ze mną, ale się wahał. Rozumiałem go. Przyszedł. Usiadł przede mną nieco pochylony, zamknięty w sobie. Nagle po chwili milczenia wyprostował się. I zaraz, jak człowiek wyczerpany, który jednym ruchem uwalnia się od swego brzemienia, powiedział gwałtownie:
- Jestem homoseksualistą.
Popatrzyłem na niego ze spokojem, a potem przyjaźnie i stanowczo powiedziałem: nie.
- Ależ wiem dobrze! Jeszcze przedwczoraj...
- Nie, pan nie jest homoseksualistą. Pan nazywa się Raoul. Ma pan cenne przymioty (ku jego wielkiemu zdziwieniu wyliczyłem mu wiele takich, które wyczytałem z jego twarzy). Robi pan wiele dobrego w swoim życiu (słyszałem o tym). Jest pan człowiekiem, którego Bóg ukochał miłością nieskończoną. A na koniec dodam, ze ma pan skłonności homoseksualne, które co jakiś czas, może nawet często są zaspokajane. Chociaż to doświadczenie sprawia panu wielkie cierpienie, nie może pana pozbawić własnej tożsamości. Jest pan przede wszystkim Raoulem ukochanym przez Boga. Reszta jest tylko czymś drugorzędnym w stosunku do tej cudownej rzeczywistości...


"Zwierzenia serdeczne" - Michel Quoist
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Abssinth » 14 lis 2007, o 11:36

Ewus...uwielbiam ten tekst...nie wiem, czy to tu juz go kiedys widzialam, czy tez wpadl mi w oko calkiem gdzie indziej.....ale szukalam, nie wiedzialam nawet czyj to cytat byl.....dziekuje bardzo XXXXXXXX
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez ewka » 15 lis 2007, o 00:15

---------- 11:34 14.11.2007 ----------

Drobiażdżek:)) Może go tutaj spotkałaś, bo kiedyś go dałam... jest piękny i chyba trzeba go czasami odświeżyć :D

---------- 23:15 ----------

No to odświeżę wieczorno - nocnie;)))
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez marynia » 15 lis 2007, o 00:36

Dziękuję Ewuś :serce: Jesteś niesamowita...
Jak to jest, że tak zawsze wiesz, co mi powiedzieć, jak do mnie dotrzeć, potrząsnąć, zmusić do myślenia?...Siedzę i godzinami dumam nad Twoimi słowami...i coś mi się tam w głowie przestawia, ustawia. Czasami wybucha;)

Czy Ty wiesz jak bardzo zmieniają mnie Twoje słowa, jak zmuszają, motywują mnie do pracy nad sobą, ile DOBREGO wnosisz w moje życie swoimi słowami.

Ehhh...nic już nie powiem, bo się wzruszyłam...Ewunia -wielki BuZIak dla Ciebie.
Dziękuję. :buziaki:
marynia
 
Posty: 314
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 10:43

Postprzez ewka » 15 lis 2007, o 01:01

Dlatego odświeżyłam wieczornie, abyś na pewno to przeczytała... tekst jest niesamowity, no tak po prostu. Trzymaj się, Waleczna Kobieto i wszystkie inne Waleczne Kobiety też;)

:serce2:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 172 gości