halo, to ja:)

Problemy z partnerami.

Postprzez Mania » 11 lis 2007, o 20:50

Ale ja zwolniłam, pozornie odpuściłam, przestałam się odzywać, nie piszę mu nic, zresztą, dwa tygodnie temu wysłałam dwa sms-y, w odstępie kilku dni, nie odpowiedział na żaden, i przestałam pisać. Trochę się martwię, bo to może oznaczać jakiś wypadek, ma trochę ryzykowną pracę i niebezpieczną, ale nie panikuję. Odczekam jeszcze tydzień, i zapytam Olkę, czy ma jakieś wiadomości. Agik, wiem, że powinnam tylko zachować wspomnienia, ale to nie takie proste, było zbyt pięknie, zbyt wiele obietnic, planów, nawet gestów, które pozwoliły mi wierzyć, że to nie tylko tanie chwyty. Z drugiej jednak strony, uprzedzał mnie, że może się coś takiego zdarzyć, choć następnego dnia potwierdził, że będziemy walczyć, żeby się udało, i co to do cholery znaczy, że zagrało na 80% procent a nie na 100%???
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez agik » 11 lis 2007, o 22:36

Aneczko kochana, tylko 4 dni...
Zachowaj piękne wspomnienia... i zapomnij o nim.
Tylko tyle- zapomnij i zyj dla siebie, lub dla kogoś innego
Buziaki piękne dla Ciebie
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez ewka » 12 lis 2007, o 01:36

Cześć Mania;))

Wiesz... jak dla mnie, to to wszystko za szybko. Za szybko tyle obietnic i deklaracji - i dlatego, że tak szybko, to mało wiarygodnie.

Mogę się mylić i chętnie zgodzę się na tę swoją pomyłkę. Trzymaj się i... nie daj się!
:slonko:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Mania » 12 lis 2007, o 08:45

Szybki expres do nikąd, prawda? Zryczałam się przez ten czas, jak wariatka, jeszcze nie zdążył wyjechać i zostawić mnie, a ja już ryczałam, tłumaczyłam dlaczego, ale nie rozumiał. Potem zarzuciłam, że..., no wiecie, wściekł się, stwietrdził, że bardzo źle go oceniam... Rozmawiałam potem z Olką, potwierdziła, to nie ten typ. Przez te kilka dni zrobił wiele dobrego, ale co z tego? Teraz go nie ma, a ja cierpię, tęsknię, płaczę. Bo jak można komuś wsunąć obrączkę na palec, ze słowami, niech wszyscy dalej trzymają się od Ciebie z daleka, a potem mnie zostawić, wiedział, jak wielkie znaczenie ma dla mnie ten gest!!! Jestem dziś wściekła od rana!!!
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 292 gości