Pytanko

Problemy z partnerami.

Pytanko

Postprzez california » 4 paź 2007, o 16:14

Wiem,ze był juz topic o wróżbach. Powiedzcie, czy korzystaliście kiedys i jak sie sprawdzilo.

Ja korzystalam.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez ana » 4 paź 2007, o 18:05

Dlaczego potrzebujesz wróżby? Co Ci daje wróżka, a czego Ci brakuje? Kwestia czy wróżby się sprawdzają czy nie jest w tym temacie drugoplanowa. Tak poza tym jest różnica między "wróżeniem" a przepowiadaniem. Temat choć wygląda na rozrywkowy faktycznie jest śmiertelnie poważny (specjalnie nie użyłam "") więc w formie obrony należy go zbagatelizować lub podejść z humorem:)
[/img]
ana
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sie 2007, o 15:58
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Miriam » 4 paź 2007, o 18:30

ja nie korzystalam, ale dwie moje znajome owszem i pare rzeczy im sie sprawdzilo. Inne chyba jeszcze czekaja na sprawdzenie :)

Sama nie zdecydowalabym sie na wrozke, mysle, ze nie jest to do konca dobre, w ogole chyba nie jest dobre.
Miriam
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 cze 2007, o 19:27

Postprzez ewka » 4 paź 2007, o 21:52

Kiedy byłam nastolatką, to byłam jeden raz. Trochę czasu minęło i teraz mnie chyba śmieszy i wróżka i horoskop.
:D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez california » 5 paź 2007, o 15:43

Tzn tak...

Moja kolezanka była kiedys tam i pamietam jak dzis opowiadala,ze była u wróżki i tamta przepowiedziala jej, ze mama w przeciagu 2 lat umrze. Nieminely nawet dwa lata od tej wrózby, a mama zmarła w czerwcu tego roku.

Ja specjalnie nie potrzebuje wrozki, jakis czas temu powróżył mi pewien wróż. Spprawdzilo sie, ale to były takie "odpowiedzi częściowe" na logice kiedys mialam wyklady wlasie o horoskopach itp.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 539 gości