"Jutro idziemy do kina"

Problemy z partnerami.

Postprzez Goszka » 5 wrz 2007, o 11:06

a ja uwielbiam,po prostu kocham Pedro Almodovara,mogłabym oglądać jego filmy w ciemno,a i tak wiem że będą majstersztykiem :D
No i niezapomniany jak dla mnie Milos Forman...mmmm klasyka :D
Aha!Byłabym jeszcze zapomniała o naszym Romanie Polańskim-nakręcił przecież wiele wspaniałych obrazów...
Goszka
 

Postprzez mahika » 5 wrz 2007, o 11:48

Obejrzałam niedawno horror "dom 1000 trupów" i stwierdziłam że ten kto go wymyślił i nakręcił jest zboczeńcem, a ja czułam że to grzech oglądać coś takiego. nigdy więcej. :shock: :? :oops: :evil:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Barbie* » 5 wrz 2007, o 11:51

Dokładnie to samo pomyślałam kiedy obejrzałam horror "Hostel"... O sadomasochistach, o matko... Równiez nigdy więcej :evil:

A o czym jest dokładniej o tych trupach, opowiesz po krótce??
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez mahika » 5 wrz 2007, o 11:54

A daj spokój, wypruwanie flaków ściąganie skór i co tylko, jedna wielka flakowo krwawa znęta. Potworne. Tego Co piszesz jeszcze nie widziałam, ale chyba sobie podaruje.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 5 wrz 2007, o 11:57

to samo mogę powiedzieć o każdej z części "Piły"-szczególnie trójka baaaardzo brutalna i krwawa...też za każdym razem gdy oglądam ten badziew grający na najniższych ludzkich instynktach zastanawiam się jak zwichrowaną psychikę trzeba mieć żeby to wymyślić...ale jednak mimo wszystko ciągnie człowieka do takich filmów.
Ze swej strony polecam "Vacancy"-film mało krwawy,bardziej psychologiczny jak już,a jednak trzymie w napięciu nie mniej niż największa rzeźnia.
Jednak myślę że większą sztuką jest pokazać film w taki sposób żeby było jak najmniej fruwających flaków,a trzymał w maksymalnym napięciu...taki był też "Silent hill" :)
Goszka
 

Postprzez Barbie* » 5 wrz 2007, o 12:00

Aha, czyli dokładnie to samo co na Hostelu. Tyle że tam u tych sadomaso wywoływało w nich podniecenie gdy kogos obdzierali ze skóry.
Była taka scena-CHOOOORA - Babka połozyła sie nago do jakiejs wanny, a nad nią wisiała rónwież nago druga, skrępowane ręce, nogi. Ta co leżała pod, rozcinała jej skóre kosą a na koniec podcięła jej gardło, po czym cała jej krew spłyneła na nią i chyba doszła do orgazmu:) :D hahahahahah
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez mahika » 5 wrz 2007, o 12:03

O Matko!!!! Barbi, to Ci się trafiło!!!! masakra :)

A mojego bleee filmu jest nawet klub miłośników!!!
http://film.org.pl/prace/dom_1000_trupow.html
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Barbie* » 5 wrz 2007, o 12:05

Nooo, a mieliśmy iść na inny, tylko że ten był najwcześniej i nie chciało nam sie czkeać;)
Ale mam nauczke i nigdy więcej sadomaso...
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez echo » 5 wrz 2007, o 16:30

ja mam zbyt długa listę, bo jestem mianiaczką kina, więc sobie daruję.
Ale ostatnio świetnym filmem w kinie był "Obsługiwałem angielskiego króla". Super klimat, porządna fabuła, rys historii, wszystko cacy.
Teraz czekam na Katyń, choć wiem, że będzie trudny. Wajda zwykle trzyma światowy poziom, mam nadzieję, że tym razem też mu się uda.

ps. a colę niestety też uwielbiam, chyba jestem od niej uzależniona ;(, no ale każdy normalny człowiek musi mieć jakiś nałóg ;))

W piątek zacznie się w TVP1 zdaje się "Tajemnica twierdzy szyfrów", taki współczesny Hans Klos. Zapowiada się interesująco. Takie krótkie seriale też lubię, dobry był Pitbull czy Oficer.
echo
 
Posty: 344
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:02

Postprzez Goszka » 5 wrz 2007, o 16:49

Ja lubię seriale starej daty "Podróż za jeden uśmiech" "Wojna domowa" "Czterdziestolatek" "Wakacje z duchami" czy "Stawiam na Tolka Banana",choć ten pierwszy zdecydowanie wymiata :D
No i w ogóle polskie komedie z lat 60-tych,70-tych-uwielbiam!
a z współczesnych seriali przyznam się że odkąd mamy tv-czyli od soboty-to lubię zobaczyć sobie "M jak miłość" hihi
dziś też będzie!Ciekawe co tam u Mostowiaków... :roll:
Goszka
 

Postprzez Barbie* » 5 wrz 2007, o 22:47

A ja wolę filmy z serii "Okruchy życia" - dziś był smutny, o gwałcicielu :(
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 25 wrz 2007, o 18:00

No i klamka zapadła :).
Jesienny sezon zaczęłam mocnym akcentem - "Katyń"... kolejny udany obraz mistrza (szkoda, że ostatni) odzwierciedlający dzieje Polski.
Podobało, iż Wajda ukazał tę ciężką tematykę w sposób niejednowymiarowy. Obolałe twarze czekających kobiet - żon, matek, sióstr i córek oraz sylwetki mężczyzn - żołnierzy spełniających swą posługę wobec ojczyzny.
Jako wybitny reżyser wiedział, że nie ma oceniać Sowietów ani Niemców, lecz pokazać fakty.
Po ostatniej scenie dosłownie wszyscy wychodzili z kina w milczeniu.

Na uwagę zasługuje również doborowa obsada - Englert, Ostaszewska, Kolberger, Chyra, Żmijewski, Cielecka i jak zawsze rewelacyjna Stenka...
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez mahika » 26 wrz 2007, o 17:34

Na pewno go obejżę, dzięki Twojej recenzji :)
Może akurat to mi pomoże
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 26 wrz 2007, o 18:28

Na Katyń idę w niedzielę. Z recenzji nie byłam pewna, czy Wajda z marszu zbiera laury, jak to on... czy rzeczywiście. Ale jak Podniebna mówi też, to już wiem;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: akokufocgik i 263 gości