:* Coś cudnego :::*

Problemy z partnerami.

:* Coś cudnego :::*

Postprzez Mgielka » 14 wrz 2007, o 22:55

jezu... to znowu sie stalo zakochalem sie az mnie cos zabolalo...tylko z daleka jej cialo...a sam widok to dla mnie za malo...ona...usmiecha sie do mnie....mysli o mnie...KOOOCHAM CIE moimi ustami...calymi dniami...i nocami...z Toba wiaze swe nadzieje...a milosc....milosc nagrodzeniem...złączymy sie w pare jedna...bedziemy przykladem milosci na pewno...chce...bys byla moja jedyna...chce zyc dla ciebie...i pic z toba wino....zrobilas pierwszy krok...zblizylas sie..i..stalo sie to...

przed chwilka zadzwonil moj Mateusz....wypowiedzial te slowa....powiedzial ze przeprasza za wszystko za to ze czasem cierpie przez niego....ze placze za nim i tesknie....i ze wynagrodzi mi to wszystko...ze kocha ponad wszystko....ze pragnie by to nie bylo chwilowe(zwiazek)....

Mgielka :*:*:*:*
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez ewka » 14 wrz 2007, o 23:00

Ojejku... no jak pięknie :D :D :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Mgielka » 14 wrz 2007, o 23:13

dodal jeszcze przed momencikiem iz pragnie by mimo tych kilometrow nasz zwiazek pokonal ta odleglosc....zapyatny czy jest swiadom tego co mowi...odpowiedzial ze jak najbardziej i ze mam wkoncu uwierzyc ze mnie kocha
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez Megie » 18 wrz 2007, o 01:21

Czesc Mgielko
Przepraszam, ze nic nie pisalam ale jestem ostatnio caly czas w rozjazdach i nie za bardzo mam dostep do netu..
Ciesze sie ze wszystko u Ciebie Ok, bo ju mnie zmartwily Twoje ostatnie informacje...Ale jak widzisz czasami trezba troche poczekac...i wszytsko samo sie uklada i wyjasnie...
Buziaki

Magda
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 607 gości

cron