Mama - Problem

Problemy z rodzicami lub z dziećmi.

Postprzez doduś » 13 sie 2010, o 14:17

a ja z kolei jestem w trakcie drogi w mojej relacji, której końca nie znam. Pracuję nad sobą i obserwuję pracę mojej Żony. Jestem zatem w trakcie bardzo dużych zmian. czasem pozornie nie dzieje się nic, a nawet cofamy się, a czasem nagle następuje skok, który jest milowym krokiem w kierunku poprawiania samego siebie. Celowo piszę w liczbie pojedyńczej. Na własnej skórze doswiadczam jak moja praca nad sobą przekłąda się na moje relacje z Żoną i jak Ona się przez to... zmienia!
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez Miriam » 13 sie 2010, o 20:34

Czesc Chande !


ja rowniez tkwie w podobnej relacji matka-corka jak Twoja kobieta. Troche innej, moja matka nie straszy mnie, ze sie zabije, jesli nie bede spelniac jej oczekiwan, ona z checia zamiast siebie zabilaby mnie... I robi to. Bardzo perfidnie, z premedytacja. Roznica jest taka, ze ja juz to widze. Jestem troche uswiadomiona. Ta swiadomosc cholernie boli... Wiecej mozesz przeczytac w moim watku "watpliwosci" na problemach w zwiazkach. Dzisiaj juz moze wiecej nie napisze, bo mam ciezkie chwile i nie chce sobie dokladac bolu

Ksiazki, ktore polecila Ci Sansevieria to OBOWIAZKOWA lektura, absolutnie. Łatwo znajdziesz ebooki w necie, jesli nie, uderzaj do mnie.
Miriam
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 cze 2007, o 19:27

Postprzez Laguna » 5 mar 2011, o 19:58

A może nie traktuj matki swojej partnerki jako wroga.Moze okaż jej życzliwośc,wyrozumiałośc,zainteresowanie jej problemami.Zachowuj sie tak jak sam byś chciał być traktowany.Może zorganizujcie wspólną kolację.Moze ta mama nie jest przekonana do Ciebie pokaż że zasługujesz na jej szacunek.Może nie stwarzaj własnie takiej sytuacji aby Twoja partnerka musiała dokonywać wyboru albo TY albo matka? przeciez matka ma swoje bardzo wazne miejsce w jej zyciu ale także TY masz swoje.Jedno nie musi wykluczac drugiego.
Na pewno Twoja partnerka tez powinna zadbać o Wasze wspólne dobre relacje i mogła by delikatnie zwrócić uwagę mamie.
Laguna
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 mar 2011, o 18:33

Poprzednia strona

Powrót do Rodzice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 258 gości