18-latek nic nie robi ojczym psychopata

Problemy z rodzicami lub z dziećmi.

18-latek nic nie robi ojczym psychopata

Postprzez fryzjerka » 2 mar 2014, o 17:11

przez 8 lat moj maz psychopata ale jakze mily (raz na miesiac) niszczyl mnie i moje dzieci ja oczywiscie bronilam synow ale fakt jest faktem byly awantury najczesciej o dzieci.Jestem rok po rozstaniu staje na wlasne nogi ale....moj syn napatrzyl sie na zachowanie ojczyma i zaczal zachowywac sie jak wyzej wspomniany.Powielam wlasne bledy ale tym razem w stosunku do syna.Do szkoly nie chodzi znow jest zkreslony z listy uczniow a ze w czerwcu skonczy 18 to juz uczyc sie nie musi do pracy zadnej sie nie nadaje bo zawodu fejzbukowca nie ma.Zyjac pod jednym dachem z psychopata i naiwna glupia matka czyli mna doszedl do nastepujacych wnioskow:
1-dziewczynom matce nauczycielom mowic to co chca uslyszec i robic swoje
2-nic nie robic matka wczesniej czy pozniej umyje kibel wanne bo nie wytrzyma
3-z domu mnie nie wyrzuci bo jest za miekka wiec spokojnie moge spac w tym domu za darmo i nic nie rtobic
4-matka musi dac mi na bilety, musi kupic chleb, musi zaplacic rachunki-ja nic nie musze moge sie opierdalac do woli
tak wiec kochani widzicie ze pozbycie sie z domu jednego psychofaga problemu nie rozwiazalo....mam drugiego ktorego tez bardzo kocham .bylam u miliona psychologow i NIC z takim mlodziencem zrobic nie mozna bo nawet jak umieszcze go w internacie socjoterapeutyczna placowka to on musi chciec tam sie uczyc .A on nic nie chce
fryzjerka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 16:10

Re: 18-latek nic nie robi ojczym psychopata

Postprzez sylwuS85 » 28 lis 2014, o 19:31

To bardzo smutne co piszesz, myślę że nie powinnaś mu dawać pieniędzy jeśli nie będzie się uczył bądz pójdzie do pracy. Może spróbuj zaciągnąć go do psychologa. Wytłumacz mu co On zrobi gdy kiedyś Cię zabraknie, pójdzie kraść?
Będę trzymała kciuki za Ciebie.
sylwuS85
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lis 2014, o 13:44

Re: 18-latek nic nie robi ojczym psychopata

Postprzez caterpillar » 29 lis 2014, o 21:53

nie GO tylko SIEBIE
jesli chcesz stanac na nogi powinnas udac sie do psychologa. Jesli Ty zmienisz swoje postepowanie syn bedzie musial na to zareagowac natomiast nie ma liczyc na to,ze syn laskawie zechce is na terapie. oczywiscie jesli zechce jak najlepiej dla niego natomiast TY musisz sama przepracowac te sprawy .
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: 18-latek nic nie robi ojczym psychopata

Postprzez astroman79 » 5 gru 2014, o 09:40

caterpillar napisał(a):nie GO tylko SIEBIE
jesli chcesz stanac na nogi powinnas udac sie do psychologa. Jesli Ty zmienisz swoje postepowanie syn bedzie musial na to zareagowac natomiast nie ma liczyc na to,ze syn laskawie zechce is na terapie. oczywiscie jesli zechce jak najlepiej dla niego natomiast TY musisz sama przepracowac te sprawy .



całkowicie się zgadzam
astroman79
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 19:12

Re: 18-latek nic nie robi ojczym psychopata

Postprzez gregoRy22 » 10 gru 2014, o 09:49

To bardzo przykre co przeżywasz. Może Twój syn jest w okresie buntu i trzeba wierzyć, że z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że się nie mylę.
gregoRy22
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 19:43

Re: 18-latek nic nie robi ojczym psychopata

Postprzez patryk85 » 13 gru 2014, o 18:36

Trzeba przeżyć ten okres, niestety takie rzeczy są normalne.
patryk85
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 gru 2014, o 17:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Rodzice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron