cdn

Problemy natury seksualnej.

cdn

Postprzez madzia21635 » 31 maja 2007, o 21:51

czy czlowiek który nic nie czuje może kochac drugiego?// wiele w zyciu przezyłam i boje sie miło¶ci dotyku bo możliwe ze znów mnie ktos skrzywdzi dlaczego tak jest pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
madzia21635
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:27

Postprzez Bianka » 3 cze 2007, o 23:15

Madziu, nie czujesz bo boisz sie czuc, bronisz sie przed uczuciami,zamrazasz sie, to zrozumiale ze obawiasz sie ze ktos Cie znow skrzywdzi, nie potrafisz zaufac,dlatego ze ktos zawiodl Twoe zaufanie, powiem Ci tylko ze nie kazdy mezczyzna jest zly, porozmawiaj na ten temat z psychologiem swoim, przytulam mocno, buzka
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez dream_girl » 9 cze 2007, o 11:57

Madziu, zgadzam się z tym co napisała Bianka – nieczucie siebie jest jak±¶ form± ochrony siebie – i to zrozumiałe po tym co przeszła¶. I tu podobnie, my¶lę, że to też jest ważny temat na rozmowę ze swoim psychologiem.

Ja akurat mam z tym samym problem, tyle że teraz jak zaczynam „czuć siebie” to mnie to trochę przerasta. Bo to nie tylko chodzi o dotyk, ale też czucie własnych potrzeb względem ciała.

Na temat bycia z kim¶ i lęku przed skrzywdzeniem, na razie się nie wypowiadam… :(
Avatar użytkownika
dream_girl
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 cze 2007, o 20:03


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 169 gości

cron