paradoks......

Problemy natury seksualnej.

paradoks......

Postprzez moniczka » 4 kwi 2008, o 00:07

witam wszystkich moj problem w sumie nie az taki duzy ale jestem ciekawa waszych opini niedawno zwracalam sie prosba o pomoc w znalezieniu terapi w moim woj dla kobiet ktore doswidczyly przemocy seksualnej. Obecnie jakos sobie radze normalnie funkcjonuje w moim zwiazku tez sie dobrze uklada ale problem pojawia sie w sferze lozkowej ^^ nie wiem dlaczego ale zawsze mi sie wydawalo ze jakies bardziej perwersyjne czy ostre zachowania w tej kwesti beda mnie przerazac i sie na to nie zgodze a u mnie chyba w odwrotna strone poszlo taki seks sprawia mi ogromna przyjemnosc lubie czuc dominacje partnera wszystko ladnie pieknie do momentu kiedy zasypiam snia mi sie koszmary i jakby w snie przezywam to wszystko co sie wtedy zdarzylo wszystkich krzywd budze sie z krzykiem i to jest zawsze wtedy kiedy pozwole sobie na maly hardcor ktory z kolei sprawia mi przyjemnosc sama nie potrafie zrozumiec tego mechanizmu
prosze was o odp sugestie byc moze rady pozdrawiam cieplo
moniczka
moniczka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 sie 2007, o 18:24
Lokalizacja: torun

Postprzez wielorybica » 4 kwi 2008, o 00:24

może to reakcja na wtórną wiktymizację....odreagowujesz w ten sposób stawanie sie ofiarą raz kolejny...być może to poczucie winy, że sama się godzisz na relacje dominacja-uległość?
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez bunia » 4 kwi 2008, o 00:33

Mysle,ze Wielorybcia ma racje....sprawa jest dosc skomplikowana i dlatego szukaj pomocy,sama nie dasz rady sie z tym uporac a problem jest powazny.
Pozdrowka :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 328 gości

cron