czy to też jakaś dewiacja, co to właściwe jest...

Problemy natury seksualnej.

czy to też jakaś dewiacja, co to właściwe jest...

Postprzez słońce w bursztynie » 19 sty 2008, o 19:43

witam,
jestem na forum nowa mi trochę się boję, czytałam kilka wypowiedzi, takie mądre i wyważone :)
powiedzcie proszę, co o ty sądzicie
moja serdeczna przyjaciółka jest chyba w przededniu rozwodu, nie umiem jej pomóc, bo to sprawy intymne i nie bardzo wiem jak
jej mąż zaproponował jej kilkakrotnie seks z innym mężczyzną, czyli ona jedna a ich dwóch
była zszokowana bo po 13 latach małżeństwa wydawałoby się, że powinna znać upodobania męża
ostatnio często jej mówił nieprzyjemne rzeczy, że jest stara baba po czterdziestce, że jest kiepska w łóżku
nie lubiłam nigdy tego człowieka, ale szczerze powiedziawszy uważałam, że jest raczej w porządku, skoro M. się podobał
teraz nie wiem jak jej pomóc, jest kompletnie zdołowana jako kobieta, wini siebie za nieudany seks (jej mąż lubi seks oralny a ona nie, więc powiedział, że znajdzie sobie inną)
była u psychologa, ale jakoś nie pomaga, dziewczyna gaśnie w oczach
co Wy o jego postępowaniu sądzicie ?
pewnie nie wiem wszystkiego, ale to fajna dziewczyna i szalenie mi jej żal
słońce w bursztynie
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 sty 2008, o 16:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy to też jakaś dewiacja, co to właściwe jest...

Postprzez Filemon » 19 sty 2008, o 19:52

słońce w bursztynie napisał(a):jej mąż lubi seks oralny a ona nie, więc powiedział, że znajdzie sobie innąl


ooo... to się fajnie składa - ja też lubię seks oralny, więc jakby chciał, to może mi... ;) buahahaha... i może wtedy facet zrozumie, że nie każdy jednak musi lubić w łóżku to samo... :lol:

sory, ale palant jakiś, jak dla mnie... zdaje się, że można współczuć Twojej przyjaciółce... :-(
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez słońce w bursztynie » 19 sty 2008, o 19:57

no z ust mi to wyjąłeś :)
ale kobieta zdołowana niesamowicie, wiesz, jeśli możesz odpowiedz proszę na Problemach w związkach, przeniosłam temat, bo tam więcej osób, przepraszam :)
słońce w bursztynie
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 sty 2008, o 16:04
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 322 gości

cron