Słaby testosteron a prosent 600

Problemy natury seksualnej.

Słaby testosteron a prosent 600

Postprzez testosteronowy » 30 maja 2024, o 06:47

Witam. Od pewnego czasu mam kłopoty z erekcją i ogólnie z ochotą na seks. Na siłowni mój trener personalny polecił mi takie tabletki o nazwie Prosent 600. Od około 2 tygodni biorę i musze powiedzieć że sprawują się rewelacyjnie znaczna poprawa erekcji, libido i nawet więcej siły. O Prosent 600 poczytacie na tej stronie bo szukałem informacji https://prosent-600.com/. Ale właściwie jestem tu z innego powodu. Mam pytanie czy ktoś z was stosował ten Prosent 600 i podczas kuracji zauważył u siebie takie jakby to nazwać zjawisko że kobiety po prostu zaczęły bardzo zwracać uwagę i inaczej zachowywać się w obecności ???. Bardzo to dziwne, co prawda mam narzeczoną ale jeszcze z czymś takim w życiu sie nie spotkałem. Zapytałem się trenera personalnego co o tym sądzi on powiedział że to jest bardzo możliwe bo wraz z produkcją testosteronu równiez w grę wchodzą męskie feromony. Czy ktoś miał podobnie po tym prosent 600 ?...
testosteronowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 maja 2024, o 06:40

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości