dlaczego faceci widza tylko jedno w kobiecie?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 28 lis 2007, o 23:58

Wiecie co??

Wstyd mi sie zrobiło i smutno :cry: :cry: :cry:

Moje, nasze kochane forum.....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 29 lis 2007, o 00:58

Mnie też, Mahika....
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Loki86 » 29 lis 2007, o 06:19

po cholerę toczyć taką batalie w temacie który ma pokrzepić podnieść dziewczynę z leja po bombie atomowej a nie dołka. Bianka jesteś pokrzywdzona przeżyłaś gwałt tak jak setki kobiet dlatego zastanów się czy besztając w tym temacie nie robisz tyle samo złego co ludziska którzy oceniają tą dziewczynę nie wiedząc wszystkiego (mi się też nuż otworzył jak przeczytałem o 2 facetach i seksie plus chłopak na dostawkę, jednak gdy napisała o tym że odbiera to jako gwałt no cóż to też jest dla mnie bardzo delikatny i cholernie bolesny temat na tyle by przybrać szatę mściciela i latać po okolicy z nożem rzeźnickim ubijać ludzkie świnie). Agik jesteś inteligentną osobą ale wydaje mi się że też poniosło cię troszeczkę i podsyciłaś ogień. Dziewczyny i chłopaki KOLEDZY żeby nie rzec TOWARZYSZE nie doli i doli. Zawsze powinniśmy na siebie starać się patrzeć pozytywnie bez nadmiaru wyrzutów bo każdy z nas przychodzi tutaj i pisze o tym co mu nie pasuje co chce zmienić z czym ma problem. Skoro ktoś zrobił ten krok zrozumiał swój ewentualny błąd ale nie wie co z nim zrobić i tutaj pojawia się nasza rola ewentualna rada pokrzepienie słowem pomoc. Ja rozumiem ostre wypowiedzi w momentach skrajnych bo one są też pomocne jednak starajmy się wykorzystywać swoje doświadczenia w taki sposób aby lepiej pomóc danej osobie a nie podkreślić to - co ty wiesz kolorowa dziewczynko ja to miałam przesrane a ty żyjesz w błogiej nieświadomości.

Na tym chyba skończę bo gadam mało na temat a dziewczynie nie pomagam tym gadaniem jednak chciałbym aby na tym forum była dobra atmosfera bez żadnych małych smrodków.

Kendziorek to co cię spotkało wypada mi powiedzieć przepraszam za tych facetów. Proszę pamiętaj że nie każdy facet to potencjalny gwałciciel a nie każdy facet to też przyjaciel. Aby znaleźć prawdziwego przyjaciela trzeba zjeść z nim beczkę soli wtedy nazwać można go przyjacielem. Bardzo chciałbym abyś nie zraziła się do facetów zupełnie gdyż widzisz moja była dziewczyna była zgwałcona wielokrotnie i do tej pory niesie krucjatę w której niszczy swoje i innych szczęście. Wież mi jest wielu facetów którzy będą oddani kochający ale przede wszystkim szanujących ciebie i twoje zdanie. To co się wydarzyło na pewno obdarło cię żywcem z poczucia beztroski i rzuciło w wir życia świadomego całego syfu w około. Jednak wież mi to co się stało może cię wzmocnić i sprawić że jeszcze wszystko będzie piękne w twoim życiu nawet bardziej niż przed tym wydarzeniem. Musisz tylko ustosunkować się do tego co się zdarzyło i nie zadręczać się tym czy była to twoja wina . co by się nie działo jak by to nie wyglądało jeżeli bałaś się człowieka który uprawia z tobą seks jeżeli nie jest to przyjemność, jeśli czujesz upokorzenie i cierpisz ból jest to gwałt a ty zostałaś do tego zmuszona. Więc nie jest to twoja wina. To wina tego, który sprawił ci ten ból zawsze bez wyjątków i bez zaprzeczenia.
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez Biedrona » 29 lis 2007, o 07:41

brawo, Loki!
w koncu prawdziwy facet przemowil :cmok:
a tak na powaznie - to tez jestem tego zdania - jestesmy tu - podkreslam, ze z wlasnego wyboru - by pomagac innym i ich wspierac. bez wzgledu na to jakie zawirowania sie pojawiaja. nikt nie jest doskonaly i wszyscy popelniamy bledy - mniejsze lub wieksze. i jesli ktos z nas nie jest w stanie zrozumiec, troche pomoc - to moze lepiej nie zabierac glosu...po co?
moze wiecej empatii?
wiecie, jak dla mnie, to sam fakt, ze ktos potrafi sie tu otworzyc - nawet na tak anonimowym forum (choc ja osobiscie czuje sie tu blisko i swojo...) - sam fakt zasluguje na taki ludzki szacunek - bez pyskowek na temat "moje" i "mojsze"... sadze, ze to niepotrzebne. bez sensu dla osoby, ktora potrzebuje wsparcia.
a wracajac do Kasiorka (w koncu!!!), to temat jest baaaardzo drazliwy i gleboki i trudny.
moze "zamiast" postarajmy sie z nia po prostu byc?
Kasiorku, jeszcze raz przepraszam i - odezwij sie, prosze.
:serce2:
Avatar użytkownika
Biedrona
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 19:50

Postprzez agik » 29 lis 2007, o 08:44

No tak...
Loki- dziekuję :kwiatek2:
Bianka- bardzo przepraszam :kwiatek2:

A nade wszystko przepraszam Kędziorka. Wymiana zdań -obok problemu; gorąca dyskusja, kiedy ktoś obok zwija się z bólu...
Bardzo przepraszam :kwiatek2:

I proszę- daj się przeprosić i wróć...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Biedrona » 29 lis 2007, o 08:52

agik, a czekajac na Kedziorka - buzialek dla Ciebie :cmok:
Avatar użytkownika
Biedrona
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 19:50

Re: dlaczego faceci widza tylko jedno w kobiecie?

Postprzez california » 4 gru 2007, o 16:53

---------- 15:44 04.12.2007 ----------

Bianka

Ja na pewno nie dałabym sie masować przyjacielowi, mając chłopaka.
I nikogo nie obrazam, poprostu mówie głośno o swoich pogladach. Teraz kobiety uwazaja,ze im wszystko wolno...dawac klepac sie po tyłkach, masować bo co tam...wiec chlopak tez uznał,ze mu wszystko wolno.

---------- 15:53 ----------

kedziorek napisał(a): uprawialam sex jednego wieczora z jednym mezczyzna a nastepnego z innym. . Tylko lzy mi pozostaly i nadzieja ze nie bede w ciazy oraz ze szybko zapomne o tym co sie stalo.... ;(


Tragedia jeden zgwałcił a na drugi do nastepnego poleciala.

Bardzo przepraszam za swoje słowa, ale czegos tu nie rozumiem.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez mahika » 4 gru 2007, o 17:33

Wiesz co? Kalifornia, ale to już chyba bez znaczenia, poniewaz kedziorka juz nie ma....

Powinniśmy wyciągnąć wnioski zanim na drugi raz będziemy wypowiadać swoje sady i opinie, na temat na który nie dokońca mamy pojęcie, bądź czegoś nie rozumiemy. Ja przynajmniej zamierzam.

I przykre jest zasłanianie sie zdaniem "mam prawo wyrazić swoje zdanie" bo czy komus kto jest garbaty mamy prawo powiedzieć że ma garba?? Doskonale o tym wie!!!
Powinniśmy zakończyć ten temat.

I przepraszam kedziorka za to ze nie znalazła tu tego czego szukała.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez california » 4 gru 2007, o 20:59

Kazdy tu zasłania sie zdaniem "mam prawo wyrazic". Doradzajac mi tez obrazilo mnie wiele osob i co z tego... mają prawo jak najbardziej. A jak ktos nie chce czytac zdania innych niech tu nie pisze. Co mielismy mowic,ze zdrada jest jak najbardziej wporzadku?
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez agik » 4 gru 2007, o 21:14

California, a co Ty na to, żeby założyć nowy watek, w którym wypowiesz się szeroko na dowolny temat?
A ten już zostawić w spokoju?
I Kedziorka tez? Tym bardziej, że już się nie wypowiada?

Pomyśl o tym...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez california » 5 gru 2007, o 10:49

Załączę niebawem i domyslam się jak będziecie po mnie jechac. Niektorzy przynajmniej...
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez Miriam » 5 gru 2007, o 11:04

Załączę niebawem i domyslam się jak będziecie po mnie jechac


w takim razie czy jest sens zakladac nowy watek do TEGO tematu ?
Moim zdaniem lepiej zostawic ten temat w spokoju, juz chyba nie ma sensu drazyc tego bardziej, wydaje mi sie, ze ciagniecie tego wywola kolejna lawine sprzecznosci i klotni

Pomysl o tym tez California
Miriam
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 cze 2007, o 19:27

Postprzez california » 5 gru 2007, o 11:33

Ale ja nie do tego tematu. Załącze swoj topic, bo niedlugo moge zniknąć z forum:) Ten temat mnie nie dotyczy.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez Miriam » 5 gru 2007, o 11:49

uff, myslalam, ze do tego :)
Miriam
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 cze 2007, o 19:27

Postprzez california » 5 gru 2007, o 13:27

Nie no cos ty... pozdrawiam
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 348 gości

cron