Jak to do licha działa...?

Problemy natury seksualnej.

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Bianka » 4 paź 2011, o 14:19

janko napisał(a):
Bianka napisał(a):Janko :shock: nie wiem w jakim środowisku się obracasz:( jaki miałeś przykład kobiet, ale z takim podejściem nie dziw się, że nie masz powodzenia...



wierzę, że podejście nie ma wpływu na powodzenie, które albo jest albo nie


hehe mylisz się biedaku, ma wpływ, to kluczowa sprawa:) a działa to tak:
Abssinth napisał(a):niezaleznie od tego, jak wygladasz, ile masz kasy, czy posiadasz torbe kosmetykow, czy nie.
z czlowiekiem, ktory nie patrzy na kobiete jak na czlowieka, jednostke, wyjatkowa osobe - nie chcialabym wchodzic nawet w przlotna znajomosc :/

to jest odpowiedz na pyatnie, dlaczego nie masz powodzenia.
bo naprawde malo jest kobiet, ktore chca byc traktowane jak statystyczny przypadek 'kobieta' - a nie OSOBA.

dokładnie taki...jak pomyślę o spojrzeniu na mnie faceta o takich poglądach to robi mi się źle, a na pewno wyczułabym je po pierwszym kontakcie!
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez janko » 4 paź 2011, o 15:17

Bianka napisał(a):dokładnie taki...jak pomyślę o spojrzeniu na mnie faceta o takich poglądach to robi mi się źle, a na pewno wyczułabym je po pierwszym kontakcie!



Ok ale jeśli faceci traktują kobiety tylko jako kogoś do łóżka, to mimo wszystko jakoś te kobiety do łóżka mają prawda? więc najwidoczniej części to nie przeszkadza albo tego nie wyczuwają


oczywiści to o czym ja piszę to kompletna abstrakcja bo każdy przypadek jest inny i unikalny

ale ciągle będę się trzymał tego, że są faceci w których kobiety zakochują się co krok, tacy którzy mają do łóżka i tacy co nic nie mają :)

tak zwani lepsi, alfa czy jakkolwiek
janko
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 lip 2011, o 16:47

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Abssinth » 4 paź 2011, o 15:33

ale ciągle będę się trzymał tego, że są faceci w których kobiety zakochują się co krok, tacy którzy mają do łóżka i tacy co nic nie mają

tak zwani lepsi, alfa czy jakkolwiek


no dobra.
a myslisz, ze skad sie tak dzieje, ze niektorzy 'maja powodzenie'?
jakie cechy o tym decyduja?

czy po prostu uwazasz, ze to jest jakos odgornie dane od boga i nie wiadomo?
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Bianka » 4 paź 2011, o 15:40

Ci faceci nie mają niechęci do kobiet pewnie:) i emanują ich uwielbieniem, a że nie są stali w uczuciach, czasem trudno się zorientować, że facetowi tylko o to chodzi, albo po prostu nie trudno ale kobiety są naiwne :bezradny: są też kobiety które mają podejście jak Ci właśnie faceci, jest mnóstwo różnorodności i kolorów a nie tylko czarne i białe...
Przyłączam się do pytania Abbs jakie cechy ma facet który ma powodzenie Twoim zdaniem?
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez janko » 4 paź 2011, o 18:08

Abssinth napisał(a):
a myslisz, ze skad sie tak dzieje, ze niektorzy 'maja powodzenie'?
jakie cechy o tym decyduja?

czy po prostu uwazasz, ze to jest jakos odgornie dane od boga i nie wiadomo?




tylko sie ze śmichu nie ropłaczcie :)

taki facet posiada następujące cechy:

- świetnie się czuje ze sobą
- jest pewny siebie
- w zasadzie nie potrzebuje desperacko kobiet
- ma poczucie humoru
- odpowiedni wygląd (to w zasadzie może być wyżej w tej wyliczance ale nie musi - zależy od kobiety pewno)
- status społeczny (to też zależy od kobiety jak mniemam ale pieniądze są bardzo przydatne :) )


Uwierzcie mi - ja nie mam niechęci do kobiet
Po prostu coś u mnie nie działa i nie wiem dlaczego.
Nie robię nic, żeby poznawać kobiety i też nie wiem dlaczego. Z jednej strony chcę poznawać, z drugiej strony nic nie robię.
janko
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 lip 2011, o 16:47

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Abssinth » 4 paź 2011, o 18:14

taki facet posiada następujące cechy:

- świetnie się czuje ze sobą
- jest pewny siebie
- w zasadzie nie potrzebuje desperacko kobiet
- ma poczucie humoru
- odpowiedni wygląd (to w zasadzie może być wyżej w tej wyliczance ale nie musi - zależy od kobiety pewno)
- status społeczny (to też zależy od kobiety jak mniemam ale pieniądze są bardzo przydatne )


w ogole mi nie do smiechu
masz calkowita racje z ta lista

a teraz powiedz mi, co Cie powstrzymuje przed tym, zeby takim wlasnie byc?
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez janko » 4 paź 2011, o 18:21

Abssinth napisał(a):
w ogole mi nie do smiechu
masz calkowita racje z ta lista

a teraz powiedz mi, co Cie powstrzymuje przed tym, zeby takim wlasnie byc?



myślę, że przede wszystkim nie czuję się dobrze ze sobą - tak bez powodu, bez przyczyny

może być tak, że to właśnie uwaga kobiet powinna podnosić moje poczucie wartości i powodować pewność siebie

a powinno być dokładnie odwrotnie

reszta, temat zdrad i pochodne to tylko histeryczny krzyk myślącego mózgu, który racjonalizuje szukając argumentów i rozwiązań tam gdzie ich nie ma


ot taka autoanaliza
janko
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 lip 2011, o 16:47

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Abssinth » 4 paź 2011, o 18:33

i to jest bardzo dobra autoanaliza :)

czlowiek ,ktory sie dobrze czuje sam ze soba - to czlowiek, ktory przyciaga do siebie innych, w tym kobiety - to czlowiek, ktory nie musi sobie tlumaczyc i wymyslac jakichs uogolniajacych i krzywdzacych na te kobiety okreslen

kobiety, ktore szukaja potwierdzenia swojej wartosci przez zwiazki z facetami zdarzaja sie bardzo czesto
niestety, nie sa one w takich zwiazkach szczesliwe
i Ty nie bylbys szczesliwy, gdybys sie teraz z kims zwiazal, bo nikt Ci nie moze dac pewnosci siebie, to musi sie brac ze srodka...

wroce tu jeszcze, teraz czas leciec na lekcje tanca :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez buka_lu » 4 paź 2011, o 18:36

Janko jesteś na dobrej drodze. :ok:
dostrzegasz swój problem.. szukasz rozwiązania.. chociażby poprzez dyskusję tutaj na forum.
eh gdyby każdy facet był taki jak Ty...
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez miguel » 4 paź 2011, o 19:43

janko napisał(a):taki facet posiada następujące cechy:

- świetnie się czuje ze sobą
- jest pewny siebie
- w zasadzie nie potrzebuje desperacko kobiet
- ma poczucie humoru
- odpowiedni wygląd (to w zasadzie może być wyżej w tej wyliczance ale nie musi - zależy od kobiety pewno)
- status społeczny (to też zależy od kobiety jak mniemam ale pieniądze są bardzo przydatne :) )


Wszystko prawda. Problem w tym, że nie sposób się kimś taki stać:) Nie można nauczyć się poczucia humoru (choć powiem szczerze że to mało istotna cecha w kontaktach z kobietami co sam po sobie wiem) ani pewności siebie (chyba że mówimy o udawanej pewności). Trudno też stać się fizycznie atrakcyjnym. Status społeczny jest pochodną możliwości danej osoby. Nie każdy zostanie np. prezesem dużej firmy albo lekarzem bo zwyczajnie nie ma do tego predyspozycji.
miguel
 
Posty: 422
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 20:08
Lokalizacja: KP

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Sansevieria » 4 paź 2011, o 22:08

Miguel, miejże litość, poczucie humoru mało istotną cechą w kontaktach z kobietami???? :shock:
Podstawowa w kontaktach z całą liczną grupą kobiet, naprawdę. Facet bez poczucia humoru jest nie do wytrzymania.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez miguel » 4 paź 2011, o 22:13

Sansevieria napisał(a):Miguel, miejże litość, poczucie humoru mało istotną cechą w kontaktach z kobietami???? :shock:
Podstawowa w kontaktach z całą liczną grupą kobiet, naprawdę. Facet bez poczucia humoru jest nie do wytrzymania.

Chodzi mi o to że poczucie humoru przy jednoczesnym braku innych cech (tych wyżej wymienionych) jest zupełnie nieistotne. To tak jak kiedy kobiety piszą że lubią wysokich. Tylko że to jest właśnie taki skrót myślowy, bo gdyby faktycznie wzrost miał takie znaczenie, to sądzę że mały haremik bym już miał :mrgreen:
miguel
 
Posty: 422
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 20:08
Lokalizacja: KP

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez andrzej83 » 4 paź 2011, o 23:33

janko napisał(a):
andrzej83 napisał(a):
Powiedz mi co mają kobiety do rozwodu?. Byłeś w sadzie o poradę?. Jestem facetem i ja zakładałem sprawę o rozwód i nie z powodu zdrady, wiem że nie tylko ja jestem tego dowodem.



Ze wszystkim się zgadzam (nawet z dziecinnym charakterem/podejściem jaki/jakie mam i w zasadzie to może być jeden z głównych problemów u mnie) z małym jednak ale...

Skoro bierzesz rozwód, skoro mówisz o byłych to oznacza, że Ty masz powodzenie u kobiet :)


A czym jest powodzenie u kobiet?. Bo może nie rozróżniam.

To że mówię o byłych, nie oznacza że skaczę z kwiatka na kwiatek.

Bo mnie to nie rajcuje i nigdy nie szukałem przelotnych znajomości.

Pokaż jaki jesteś, jaki potrafisz, być dla kobiety.

A nawet i uległym, czasem. A nie bazujecie się na kasie i tego tam.

Zawalcz w swojej klasie, jak nie jesteś w stanie walczyć o wyższą klasę.

Bo kobieta też ciepła potrzebuje, a nie jakiegoś bodygarda. Moje zdanie :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez andrzej83 » 4 paź 2011, o 23:37

Abssinth napisał(a):
Skoro bierzesz rozwód, skoro mówisz o byłych to oznacza, że Ty masz powodzenie u kobiet janko

Posty: 10
Dołączył(a): So 30 lip 2011 16:47
Prywatna wiadomość


no, Andrzej, masz powodzenie u kobiet, czyli nie masz prawa sie wypowiadac i pokazywac, ze wyzej opisane poglady na swiat i kobiety sa spaczone :P

a byc moze, janko, pomyslabys, ze ...hmm...jak na razie jestes tylko teoretykiem w sprawach kobiet - wiec wypowiedz kogos, kto ma doswiadczenie praktyczne by sie przydala?


Tak też myślałem, ale jakoś nie mogłem się opszeć :haha: :haha: :haha:

A może on myśli że jak się poużala to sama mu jakaś wpadnie do łóżka :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Abssinth » 4 paź 2011, o 23:39

andrzej83 napisał(a):
A może on myśli że jak się poużala to sama mu jakaś wpadnie do łóżka :D


no wiesz, taki seksik z litosci :P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości

cron