Skąd się bierze homoseksualizm?

Problemy natury seksualnej.

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez mahika » 14 lut 2012, o 18:51

tak jest!!! Obrazek
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Orm Embar » 14 lut 2012, o 23:41

Laissez, Twoje słowa to miód na moje serce! :-) Czyli moje oczekiwania, że będzie mnie utrzymywała np. moja dużo młodsza siostra są jak najbardziej usprawiedliwione? ;-) Suuuuuper!!!! :-D No i pytanie, czy moja matka nie powinna mi płacić alimentów na dziecko (no przecież jestem jej dzieckiem, co nie?), muszę o tym pomyśleć... ;-)
Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Orm Embar » 14 lut 2012, o 23:50

Abs,

Napisz mi proszę co to jest "dyskryminacja pozytywna" i "dyskryminacja negatywna" - troszkę gubię się co jest czym w Twoim wywodzie. Na pierwszy rzut oka jednak to prawda, pomieszałem trochę różne argumenty i wyszedł mi z tego taki nieco demagogiczny miks 8) . Muszę sobie jednak sprawę jeszcze przemyśleć i czepiać się dalej, jeśli tylko się da. ;-)

papapa! i dobrej nocy!

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez blanka77 » 15 lut 2012, o 00:32

laissez_faire napisał(a):tak kobiety powinny w końcu zaakceptować, ze faceci są słabsi w wielu aspektach i otoczyć ich stosowną opieką, a nie na siłę robić z nich samców alfa (czy też pozwalać im trwać w tym mylnym mniemaniu) ;]


Ja już zaakceptowałam to,że faceci są słabsi :mrgreen: Facet to proste urządzenie, bo ma tylko jedną dźwignię :mrgreen: :haha:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Abssinth » 15 lut 2012, o 00:50

Orm Embar napisał(a):Abs,

Napisz mi proszę co to jest "dyskryminacja pozytywna" i "dyskryminacja negatywna" - troszkę gubię się co jest czym w Twoim wywodzie. Na pierwszy rzut oka jednak to prawda, pomieszałem trochę różne argumenty i wyszedł mi z tego taki nieco demagogiczny miks 8) . Muszę sobie jednak sprawę jeszcze przemyśleć i czepiać się dalej, jeśli tylko się da. ;-)

papapa! i dobrej nocy!

M.


dyskryminacja pozytywna to jest jak wlasnie dawanie punktow za pochodzenie, czy za bycie kobieta albo Murzynem, czyli taka proba 'wyrownania szans' poprzez dawanie forow takiej czy innej mniejszosci. Traktowanie kogos lepiej tylko ze wzgledu na przynaleznosc do rasy, plci, seksualnosci itp.
dyskryminacja negatywna to ta, ktora znamy juz od dawna w jezyku polskim - czyli traktowanie kogos gorzej z powodu, ze nalezy do danej mniejszosci, wysmiewanie, przesladowanie itp.

pisze, ze nowomowa i bezsens, takie dzielenie dyskryminacji na dwie czesci, bo w ostatecznym rozrachunku to jest jedno i to samo - traktowanie kogos inaczej TYLKO ze wzgledu na przynaleznosc do jakiejs grupy.

dobranocka!
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez laissez_faire » 15 lut 2012, o 12:37

blanka77 napisał(a):
laissez_faire napisał(a):tak kobiety powinny w końcu zaakceptować, ze faceci są słabsi w wielu aspektach i otoczyć ich stosowną opieką, a nie na siłę robić z nich samców alfa (czy też pozwalać im trwać w tym mylnym mniemaniu) ;]


Ja już zaakceptowałam to,że faceci są słabsi :mrgreen: Facet to proste urządzenie, bo ma tylko jedną dźwignię :mrgreen: :haha:


ale to proste urządzenie potrafi zdziałać niekiedy cuda, więc proszę bez seksistowskich docinek ;P
[feminista = szowinistka]
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez blanka77 » 15 lut 2012, o 12:42

laissez_faire napisał(a):
blanka77 napisał(a):
laissez_faire napisał(a):tak kobiety powinny w końcu zaakceptować, ze faceci są słabsi w wielu aspektach i otoczyć ich stosowną opieką, a nie na siłę robić z nich samców alfa (czy też pozwalać im trwać w tym mylnym mniemaniu) ;]


Ja już zaakceptowałam to,że faceci są słabsi :mrgreen: Facet to proste urządzenie, bo ma tylko jedną dźwignię :mrgreen: :haha:


ale to proste urządzenie potrafi zdziałać niekiedy cuda, więc proszę bez seksistowskich docinek ;P
[feminista = szowinistka]


:mrgreen:

zdziałać cuda potrafi, owszem, ale jest też bardzo awaryjne :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez laissez_faire » 15 lut 2012, o 12:48

Orm nic bardziej mylnego, oznacza to jedynie, ze możesz bez ujmy na swoim honorze iść do młodszej siostry i poprosić ją o wsparcie i pomoc (chociażby finansową)... skończyłeś 26 lat? to o alimenty od rodziców ci się prawnie nie należą, natomiast twoja rodzicielka jak najbardziej może takowych zarządzać, zresztą jak i rodziciel (bo tu płeć nie ma znaczenia)... i co Ty znowu o tej forsie; pieniądze to zło! należy sobie zapewnić jedynie dochód niezbędny do egzystencji (a jakakolwiek praca takowy zapewnia) i więcej nie zaprzątać sobie głowy duperelami;
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez laissez_faire » 15 lut 2012, o 12:50

blanka77 napisał(a):zdziałać cuda potrafi, owszem, ale jest też bardzo awaryjne :mrgreen:


widzę, że ktoś nie dostał wczoraj ładnej walentynki ;P
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez blanka77 » 15 lut 2012, o 14:21

laissez_faire napisał(a):
blanka77 napisał(a):zdziałać cuda potrafi, owszem, ale jest też bardzo awaryjne :mrgreen:


widzę, że ktoś nie dostał wczoraj ładnej walentynki ;P


hehehe ;)
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Orm Embar » 15 lut 2012, o 17:41

Siema,

blanka77 napisał(a):
laissez_faire napisał(a):
blanka77 napisał(a):zdziałać cuda potrafi, owszem, ale jest też bardzo awaryjne :mrgreen:


hehehe ;)


No i z koleżanką Sikorką ustaliliśmy, że facet ma o jedną dziurkę mniej... Co za wybrakowany towar z fabryki matki natury! ;-)

M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez blanka77 » 15 lut 2012, o 20:27

I bez jednego żebra...
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez Orm Embar » 15 lut 2012, o 23:19

... i tylko z dwoma szarymi komórkami w mózgu, z czego jedna stale myśli o jedzeniu a druga o seksie. :-D po jakimś czasie ta od jedzenia myśli dlaczego żre a nie powinna, a ta od seksu dlaczego chce, ale nie może. to się wtedy nazywa u facetów filozofia egzystencjalna, heheheheeeee 8)
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez blanka77 » 16 lut 2012, o 00:04

No i ma dwie głowy, ale krwi tylko tyle żeby działała jedna z nich :mrgreen:
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Skąd się bierze homoseksualizm?

Postprzez sikorka » 16 lut 2012, o 09:57

Orm Embar napisał(a):
No i z koleżanką Sikorką ustaliliśmy, że facet ma o jedną dziurkę mniej...

ano wlasnie - z kolezanka sikorka, zeby to bylo jasne kto byl pionierem tego odkrycia :ok: :mrgreen:
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron