Jak to do licha działa...?

Problemy natury seksualnej.

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez marie89 » 31 sie 2011, o 22:27

ophrys napisał(a):Na starym forum był taki sobie miły temacik - fotki użytkowników.

Skoro to jest taka przeszkoda w Twoim mniemaniu - Twój wygląd - zawsze możesz ten temat na nowo stworzyć, wrzucić fotkę i czekać na opinie :)



??? Było coś takiego?
marie89
 

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez ophrys » 31 sie 2011, o 22:32

Było Marie, było :D
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Justa » 31 sie 2011, o 22:41

Dziewczyny, śledzę na bieżąco wątek i szczerze podziwiam. Szczególnie Ciebie, Sans, że Ci się jeszcze chce/chciało. Tyle uwagi okazanej miguelowi to nic innego, tylko podjęcie właśnie tej jego gry i podsycanie skupiania na nim uwagi...
Szacun. Mój zapał wysiadł już dawno. :roll: 8)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez marie89 » 31 sie 2011, o 22:42

ophrys napisał(a):Było Marie, było :D



I foty real bez photoshopu ? :mrgreen:


Chyba nie byłabym tak odważna.


Ale Miguel... może zaryzykować. Przynajmniej "po" bedziesz miał pewnosc co do prawdziwości przekonan i wypowiedzi forumowiczów.
marie89
 

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez miguel » 31 sie 2011, o 22:46

marie89 napisał(a):Ale Miguel... może zaryzykować. Przynajmniej "po" bedziesz miał pewnosc co do prawdziwości przekonan i wypowiedzi forumowiczów.


Nooo ja taki odważny nie jestem. Przy moim pechu któraś z Was jest moją koleżanka z pracy :mrgreen:
miguel
 
Posty: 422
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 20:08
Lokalizacja: KP

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez ophrys » 31 sie 2011, o 22:49

Justa napisał(a):Tyle uwagi okazanej miguelowi to nic innego, tylko podjęcie właśnie tej jego gry i podsycanie skupiania na nim uwagi...


Też tak myślę - że to gra, nawet jeśli nieświadoma.
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez agik » 31 sie 2011, o 22:50

ophrys napisał(a):Było Marie, było :D


http://www.youtube.com/watch?v=CmY6i1uZQnE
Proszszsz :)
Moje zdjecie było w awatarze, jak mi ktoś powie, jak ( w czym, w jakim programie) zmniejszyć ilość KiB, to se wstawię aktualne zdjęcie do awatara...

Editka:
Włąściwy link: viewtopic.php?f=1&t=427
Ewę Demarczyk wstawiałam na inne forum, ale warto posłuchac i tak :)
Sorry za zamieszanie.
Ostatnio edytowano 31 sie 2011, o 23:00 przez agik, łącznie edytowano 1 raz
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez miguel » 31 sie 2011, o 23:00

Justa napisał(a): Tyle uwagi okazanej miguelowi to nic innego, tylko podjęcie właśnie tej jego gry i podsycanie skupiania na nim uwagi...

Nie obawiaj się, to już się kończy.
miguel
 
Posty: 422
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 20:08
Lokalizacja: KP

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez marie89 » 31 sie 2011, o 23:02

miguel napisał(a):

Nooo ja taki odważny nie jestem. Przy moim pechu któraś z Was jest moją koleżanka z pracy :mrgreen:



Uśmiałam się... :haha: :cmok:
marie89
 

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez ophrys » 31 sie 2011, o 23:06

agik napisał(a):
Moje zdjecie było w awatarze, jak mi ktoś powie, jak ( w czym, w jakim programie) zmniejszyć ilość KiB, to se wstawię aktualne zdjęcie do awatara...


Agik, nie wiem w jakim programie oglądasz zdjęcia u siebie na komputerze, ale tam gdzieś musisz mieć możliwość zmiany wielkości zdjęcia. Ja używam IrfanView, wchodzę na otwartym zdjęciu w Image, a potem w Resize/Resample i dowolnie mogę zmieniać jego rozmiar - a im mniej pikseli, tym mniej KB.
Wytłumaczyłam jak umiałam najprościej :)
Avatar użytkownika
ophrys
 
Posty: 1346
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 14:18

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Sansevieria » 31 sie 2011, o 23:24

Justa napisał(a):Dziewczyny, śledzę na bieżąco wątek i szczerze podziwiam. Szczególnie Ciebie, Sans, że Ci się jeszcze chce/chciało. Tyle uwagi okazanej miguelowi to nic innego, tylko podjęcie właśnie tej jego gry i podsycanie skupiania na nim uwagi...
Szacun. Mój zapał wysiadł już dawno. :roll: 8)

Justa, ja podjęłam świadomą decyzję wiedząc, czego się spodziewać. :) I akurat zapału we mnie nie było, raczej zainteresowanie i spokojna życzliwość. Bo było nie było Miguel MA problem ze sobą, wielki jak stodoła.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Filemon » 31 sie 2011, o 23:49

A dla mnie to jest po prostu masakrycznie żałosne, żeby DOROSŁY MĘŻCZYZNA ubolewał nad... brakiem swojej urody - przecież to jest totalna żenada!!! Co to za mężczyzna, który nie ma niczego innego do zaoferowania kobiecie niż jedynie... uroda, której mu właśnie brakuje?!

miguel, Ty jesteś jakimś totalnym wyjątkiem i odszczepieńcem od męskiego rodu, bo nawet mężczyźni kompletnie pozbawieni tego konkretnego atutu jakim jest uroda prezentują zazwyczaj kobietom inne swoje zalety i interesujące strony, możliwości, itp. i najczęściej wcześniej czy później, u tej czy u innej kobiety znajduje to oddźwięk i przynosi pożądany efekt w postaci zainteresowania i budzącej się sympatii.

Ty natomiast przez kilkanaście stron żałośnie ubolewasz niczym pryszczata panna na wydaniu... :lol: że żadna Cię nie chce, bo Ci bozia urody nie dała... Ja się dziwię, że jako mężczyzna Ty się nie wstydzisz takiej szopki odstawiać i takiego lalusia żałosnego z siebie robić bez jaj, który żali się i zapłakuje nad tym, że gładkiej buźki mu brakuje i dlatego żadna go nie chce.... To co Ty sobą w ogóle reprezentujesz, jeśli uważasz, że skoro brak Ci urody, to dlatego właśnie żadna już się Tobą nie interesuje... Czyli Ty jesteś zero jakieś totalne i nie masz w sobie nic kompletnie - w swojej osobowości, duszy, psychice, intelekcie co mogłoby kogoś przyciągnąć, pociągnąć i zainteresować...??? I dlatego tylko w urodzie widzisz coś co mogłoby dać Ci szansę u kobiet, ale owej czarownej urody akurat los Ci poskąpił....

CO ZA ŻAŁOSNY I KOMPLETNIE NIEMĘSKI PUNKT WIDZENIA I PODEJŚCIE DO TEMATU! Jak dla mnie to to jest dopiero prawdziwy Twój problem a nie brak jakichś tam atrybutów fizycznej piękności... Daj spokój i skończ już z tą gadką tego rodzaju i w takim tonie, bo może aż zemdlić kiedy się to czyta...

Sorry za niedelikatność wobec Ciebie, ale śledzę te Twoje wywody już po raz któryś i przez dłuższy czas i flaki mi się od tego przewracają....


Podziwiam Sansevierię, która wykazała wobec Ciebie morze cierpliwości - w moim odczuciu wcale nie jesteś tego wart i nie z powodu braku urody, tylko z powodu beznadziejnej postawy jaką tu prezentujesz!!! Wstyd dla męskiego rodu - i mówi Ci to facet-gej! :P :P
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Sansevieria » 1 wrz 2011, o 00:07

Ha, dwie osoby wyraziły podziw dla mojej cierpliwości :D no niech mi teraz ktoś podskoczy, że niecierpliwa jestem -mam dowód że nie :lol: , a przynajmniej nie zawsze.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez Filemon » 1 wrz 2011, o 00:09

p.s.
do tego jeszcze facetki okazują Ci tu mnóstwo uwagi, zainteresowanie a nawet wyrazy sympatii i buziaki Ci się trafiają... (że aż mnie zazdrość bierze!! :D :P ) a Ty nawet tego jakby nie widzisz i nie potrafisz sympatycznie zareagować i jakoś fajnie po męsku to przyjąć.... żaaaalllll..... :? - jak to mówi dzisiejsza młodzież... (do której Filemon oczywiście czuje się duchem przynależny... ;) :mrgreen: )

kwiatki i buziaki dla cierpliwych i miłych dziewczyn piszących w tym wątku! :) :kwiatek: :buziaki:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Re: Jak to do licha działa...?

Postprzez marie89 » 1 wrz 2011, o 00:11

Filemon napisał(a): i mówi Ci to facet-gej! :P :P


Cześć facet-gej :cmok: :cmok: :cmok:


co Ty tak od progu - żyleta? :wink:
marie89
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 354 gości