tak dla kobiet

Problemy natury seksualnej.

Re: tak dla kobiet

Postprzez buka_lu » 25 paź 2011, o 23:15

no tak problem z narkomania był jest i będzie..
a tak to przynajmniej dochód jakiś.. :roll: smutne to
buka_lu
 
Posty: 768
Dołączył(a): 16 sty 2010, o 00:41

Re: tak dla kobiet

Postprzez Bianka » 25 paź 2011, o 23:17

Cat miałam na myśli, że trzeba mieć charakter zabójcy żeby koniecznie chcieć uśmiercać zamiast leczyć...ja znam dobrze to środowisko, wiem, że przypadków można mnożyć złych, a o dobrych nikt nie mówi... Sama napisałaś, że znasz przypadki złotych lekarzy i złych, więc nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora, lekarze są różni bo są ludźmi a ludzie są różni:) Uważam po prostu, że jednak zdecydowana większość woli leczyć niż zabijać...
Ja też w 80 latach rodzona i włożono mnie do inkubatora bez smarowania:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: tak dla kobiet

Postprzez caterpillar » 25 paź 2011, o 23:21

buka i masa dzieciakow, ktora chleje alkohol wacha klej itp

to jest problem rodzin i profilaktyki a nie trawy samej w sobie

moja przyjaciolka tez pali codziennie i nie przemowie jej do rozsadku, bo sie nie da

zauwaz ,ze wiele dzieciakow tez siega po trawe bo jest zakazana ,bo to cool.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: tak dla kobiet

Postprzez caterpillar » 25 paź 2011, o 23:25

Uważam po prostu, że jednak zdecydowana większość woli leczyć niż zabijać...


skoro tak to skad te obawy przed eutanazja wbrew pacjentowi he?

Bianko ja wiem ,ze jest wielu swietnych lekarzy,medykow ,nie watwpie w to

ale wiem ,ze sa rutyniarze,lapowkarze i totalnie niedouczeni (jak wkazdym zawodzie)

a jak znasz srodowisko lekarzy to tylko sie ciesz bo jak zachoruje ktos z twojej rodziny bedzie Ci znacznie latwije ich postawic do pionu

ciesze sie ,ze trafilas na normalnego pediatre ja tym przykladem chcialam ci tylko pokazac,ze nawet wobec dzieci lekarze potrafia byc interesowni i nie liczy sie dla nich dobro dziecka
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: tak dla kobiet

Postprzez Bianka » 25 paź 2011, o 23:38

Cat bo wtedy dojdą te czarne owce do głosu a rodziny które chcą się pozbyć ciężaru będą mogły wymyślać, naciskać i ugadywać się z takimi czarnymi owcami...

Wbrew pozorom nic nie jest łatwiej jak ktoś z rodziny zachoruje, wierz mi, jest tak samo jak dla innych...Rozumiem, że są tacy lekarze jak piszesz, ale jednak wchodząc na oddział widać ludzi leczonych a nie zabijanych...to co mówisz to tak brzmi jakby w szpitalach po prostu nikogo nie leczono chyba, że się posmaruje a większość mordowano w wyniku nielegalnej eutanazji...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: tak dla kobiet

Postprzez caterpillar » 25 paź 2011, o 23:52

bianko moj dziadek byl w tym samym szpitalu co babcia ale inny odzial i tam zlego slowa nie moge powiedziec, mimo iz ma swoje lata lekarz tak sie wziol za niego ,ze przebadal od glowy po palce ,swietny lekarz

Natomias co do mojej babci ..szkoda gadac ,wiedzialm ,ze bez najomosci czy lapowy to moje prosby i rozmowy nic nie dadza .

ale jednak wchodząc na oddział widać ludzi leczonych a nie zabijanych..


Bianko jeszcze raz ..bo wszystko zalezy od personelu i na odziale to jak sie spedzi kilka godzi i pogada z pacjentami to sie slyszy

moja babcia nie mogla sie ruszac blyla tez przywiazana pasami , pielegniarka przyszla i postawila jej talez z zupa na stoliku obok gdzie mobilna osoba miala by trudnosc aby zjesc..dobrze ,ze w miedzy czasie nawinol sie ktos z rodziny bo pielegniarka stwierdzila ,ze bacia sobie poradzi :shock: od tamtej pory codziennie chodzilam ,zeby ja karmic.sama nie byla w stanie :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: tak dla kobiet

Postprzez Bianka » 26 paź 2011, o 00:03

Cat nie musisz mi dawać przykładów, mój dziadek miał postawiony kubek z piciem na parapecie okna i spadł z łóżka jak chciał go dosięgnąć, a też był w takim stanie, że nie mógł sam, nikt mu nie pomagał jeść ani pić:( ja wiem, że tak jest ale staram się być obiektywna, nie umiem powiedzieć, że jest tylko tak, że wszyscy lekarze cichcem wykonują chętnie eutanazję dlatego powinna być legalna, no nie umiem :bezradny:
Lecę spać bo rano nie dam rady :papa2:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: tak dla kobiet

Postprzez Sansevieria » 26 paź 2011, o 10:03

Tak w związku z "likwidacją czarnego rynku"
http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Wia ... arkomania/

A co do eutanazji to koszmarem jest to, że zabijanie pacjentów w majestacie prawa moze zostać nazwane dobrem.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: tak dla kobiet

Postprzez blanka77 » 26 paź 2011, o 10:15

A na zabijaniu pacjentów się nie skończy. Jeśli już się wejdzie na równię pochyłą, to z czasem "eliminować" można będzie każdą nieprzydatną jednostkę.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: tak dla kobiet

Postprzez mahika » 26 paź 2011, o 10:16

:shock: daleko idąca teoria...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: tak dla kobiet

Postprzez caterpillar » 26 paź 2011, o 13:08

Sans mocno mnie rozbawil ten artyk. tym bardziej ,ze bedac w Holandii zwlaszcza na polach zapach "trawy" jest dosc wyczowalny a to tez z tego wzgledu ,ze ludzie maja prawo do sadzenia kilku roslin na wlasny uzytek i nie chce mi sie wierzyc ,ze Holendrzy maja problem z rozpoznaniem tegoz zapachu

mala uwaga czytajac wiesci z zagranicy dobrze jest znac zrodlo ..tak jak w PL to co pisze np gazeta Fakt czyta sie z przymruzeniem oka tak i w innych krajach sa brukowce ,ktore pisza cuda na kiju a to mi wlasnie wyglada na zwykla zapchajdzure jakiegos tabloidu .

jesli juz to uzyli by slowa holandia walczy z nielegalnymi plantacjami ,

jak dla mnie ,zeby wprowadzic legalizacje trzeba wpierw miec kase na profilaktyke i osobiscie wkurza mnie narkofobia jaka panuje w Polsce ,bo ludzia sie wydaje ,ze jak zlikwidowali dopalacze ,inne narkotyi sa nielegalne to dzieci sa chronione i problemu nie ma. tym czasasem dzieckai siedza sobie z piwkiem pod blokiem albo nocami roba libacje ..ale przeciez wszystko pod kontrola..bo to legalny alkohol.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: tak dla kobiet

Postprzez caterpillar » 26 paź 2011, o 13:11

A na zabijaniu pacjentów się nie skończy. Jeśli już się wejdzie na równię pochyłą, to z czasem "eliminować" można będzie każdą nieprzydatną jednostkę.


no widzisz bianko ,blakna ma taka wizje ,ze po wprowadzeniu eutanazji lekarze zaczna masowo zabijac pacjentow :bezradny:

ja nie rozumiem tylko jednego .skoro eutanazja nie sprawdza sie ,zkoro ludzie sie boja to dlaczego nie chca jej zlikwidowac,przeciez jest mozliwosc zakazu.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Re: tak dla kobiet

Postprzez Sansevieria » 26 paź 2011, o 13:29

Mnie też rozbawił ten artykuł, bo wizja przesyłania przez policję pocztą zdrapki zapachowej celem samodzielnego wykrywania nielegalnych upraw jest komiczna :D
Tak bardziej serio to nie wyeliminuje się czarnego rynku metodą legalizacji czegokolwiek, bo zawsze nielegalne jest tańsze. Ewentualnie jakąś drogą jest ścisły monopol państwowy na produkcję i dystrybucję, ale też nie dziala w 100% skutecznie. Handel narkotykami jest po pierwsze bardzo międzynarodowy, po drugie zaś zdecydowanie zbyt dochodowy. Profilaktyka połączona z zezwoleniem chyba jest nieco bezsensowna. Zakłada bowiem w skali masowej ogromną dojrzalość targetu, a to na skalę państwa iluzja raczei oraz pobożne życzenia. Zwłaszcza w przypadku substancji uzależniających.
Co do eutanazji zas...Nasz krąg kulturowy uznaje życie ludzkie za wartość samą w sobie. Realtywizowanie tego daje skutki zwane eugeniką. W kulturach nie uznających ludzikego życia za wartość samą w sobie (Daleki Wschód) w toku ich rozwoju powstały nad wyraz silne bariery kulturowe dosyć skutecznie blokujące eugeniczne koncepcje. Myśmy tych barier kulturowych nie wytworzyli, nie było powodu.
A podejście eugeniczne jest z pewnego punktu widzenia nad wyraz racjonalne. Jaki pożytek z katotonika dla społeczności?
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: tak dla kobiet

Postprzez Abssinth » 26 paź 2011, o 14:19

Jaki pożytek z katotonika dla społeczności?

jaki pozytek z zycia takiemu katatonikowi, tak naprawde? jesli to jest permanentne?

znowu powtorze - JA bym nie chciala zyc w takiej sytuacji.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Re: tak dla kobiet

Postprzez blanka77 » 26 paź 2011, o 14:40

caterpillar napisał(a):
no widzisz bianko ,blakna ma taka wizje ,ze po wprowadzeniu eutanazji lekarze zaczna masowo zabijac pacjentow :bezradny:


Nie wiem na ile masowo, ale uważam, że będzie dużo nadużyć. Takie jest moje zdanie, bo niektórym ludziom dać palec, to wezmą całą rękę.

Są znane historie, jak ludzie wywozili swoje dzieci w śpiączce do Holandii właśnie, żeby dokonać eutanazji. I nie wydaje mi się żeby takie dziecko wyraziło wolę śmierci.

W odniesieniu do starszych ludzi, którzy chcą umrzeć żeby się z nimi nie męczyły dzieci np. Uważam, że nie każdy taki staruszek chce umrzeć, ale żal mu swoich dzieci, że muszą się nim zajmować jak dzieckiem i dlatego woli umrzeć, ale to nie to samo co wyrażenie takiej woli tak całkowicie od siebie.
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 173 gości

cron