prof. Gapika

Problemy natury seksualnej.

prof. Gapika

Postprzez laissez_faire » 28 mar 2010, o 09:03

jestem przerażony ta historia... bo to kolejny wielki autorytet wśród seksuologów o którym słyszałem, że wykorzystuje swoją przewagę nad pacjentami/studentami i ich molestuje...
Pierwszym był dr Ślósarz z Wrocławia, koleżanka przyznała się, że ją dotykał podczas zaliczenia, bo wiedział, że jest osobą niezwykle nieśmiałą, która sparaliżowana strachem nie zrobi nic... teraz czuję się winny, że i my nic nie zrobiliśmy po tym jak nam o tym powiedziała... co gorsza rzuciliśmy się na nią, że sobie na to pozwoliła :(

Robię teraz: dr Wiesław Ślósarz = prof. Gapik = ...
laissez_faire
 
Posty: 472
Dołączył(a): 10 lut 2009, o 20:47
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez bunia » 28 mar 2010, o 10:19

.....nie znam tych historii....znam inne ale generalnie sprawa jest dosc delikatna.....to nie pierwszy przypadek oskarzanie terapeutow o molestowanie.....ja bym byla za ostroznoscia i nie wyciaganie szybkich wnioskow.....medal ma dwie strony :wink: .....
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Smerfna » 28 mar 2010, o 10:24

hm... również nie znam tych przypadków.
Ale kiedyś coś słyszałam że lekarz leczył bezpłodność kobiety w taki sposób że je sam zapładniał ;(
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18

Postprzez mahika » 28 mar 2010, o 10:39

był reportaż tvn, ukryta kamera. pan wprowadzał pacjentki w stan częściowej hipnozy, obmacywał potem, wkładał palce do jej ust mówił że następnym razem będzie miała mokrą cipkę, że da jej zniżki na terapie. taki wspaniałomyślny... wszystko czarno na białym :( nagrane. obleśniak :? :evil:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... mowac.html
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Smerfna » 28 mar 2010, o 10:46

:( to jest straszne ;(
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18

Postprzez bunia » 28 mar 2010, o 11:09

...brrr.....skoro tak to co za sensacja jest, ze to straszne.....wiadomo, ze taka patologiczna osobowosc szuka "sposobu" na swoja patologie......moze powinno nagrywac sie takie seanse aby kazdy pacjent mogl zabrac ze soba i czul sie bezpiecznie :bezradny: .....
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez melody » 28 mar 2010, o 13:07

Tak... jak mijam na uczelni Ślósarza, to mam mdłości na jego widok...
Słyszałam relację w TV o tym drugim seksuologu (teraz czeka go sąd koleżeński) i... po prostu rzygać mi się chce na takich ludzi...
melody
 

Postprzez Sansevieria » 28 mar 2010, o 15:45

Mam nadzieję że nie tylko go sąd kolezeński czeka ale i sprawa karna.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez Honest » 28 mar 2010, o 17:59

Sansevieria napisał(a):Mam nadzieję że nie tylko go sąd kolezeński czeka ale i sprawa karna.



I więzienie... nie wyrok w "zawiasach", jak to często bywa...
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Smerfna » 28 mar 2010, o 20:43

powinien być przykładnie i surowo ukarana. Aby innym złym ludzią przychodziło dużo ciężej krzywdzić albo aby z strachu zaprzestali krzywdzić.... :(
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18

Postprzez KMN » 28 mar 2010, o 21:04

Swoja droga niezła reklama dla samego procesu -hipnozy. Jak napisali wartykule:
"Byłam na trzech wizytach. Na czwartą już nie poszłam. Byłam wprowadzona w taki stan, trans... W głowie kłębiły się myśli, czy tak to powinno wyglądać, że wkłada mi rękę za bluzkę, dotyka piersi, podciąga spódnicę, przytula. Byłam świadoma, ale nie mogłam nic zrobić. Czułam, że nie mogę się sprzeciwić - opowiadała pani Agata"

Niezupełnie sie zgodze, ze nie mogła nic zrobic i cos mi sie wydaje, ze pojawi sie wokoł tematu skandal apropo hipno, ktora nie jest niczemu winna. Wszystko i tak jest zalezne od sugestii jakie facet jej podał, bo podczas głebszego transu i tak człowiek ma swiadomosc i moze przerwac w KAZDEJ chwili trans jesli mu sie cos nie podoba. Ci z Was ktorzy juz doswiadczyli wizyty u hipnotyzera juz to wiedza, a innych zapraszam do filmu ponizej:
http://www.youtube.com/watch?v=GiUhXHooCCg

Szkoda, ze przez takich ludzi jak ten gapik, narzedzia, ktore potrafia pomoc ludziom beda rozdmuchane w spoleczenstwo jako wszelkie zło. Jestem ciekaw ilu ludziom "pomogł" w tym swoim trybie pracy:/
Avatar użytkownika
KMN
 
Posty: 298
Dołączył(a): 2 paź 2009, o 01:40
Lokalizacja: Magic land

Postprzez bunia » 28 mar 2010, o 21:18

....nie wiem, czy to "wina" tego Gapika.......z tego co sie zorietnowalam jak zywy zdjety scenariusz z innego przypadku ktory byl tutaj rowniez rozdmuchany....szkoda bo akurat sporo wiedzialam(i nie tylko ja) o tym facecie ktory jako lekarz medycyny mial swietnie opanowane metody terapii....gdzie koledzy po fachu nie dawali rady On pomagal....mial swietna klinike, plany.....byc moze to rowniez konkurencja :bezradny: ....
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Sansevieria » 28 mar 2010, o 23:07

Bunia, film widziałaś?
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez bunia » 28 mar 2010, o 23:20

....nie stoje w obronie nikogo......wiem natomiast rowniez, ze bywaja sytuacje krzywdzace i niekoniecznie "ofiara" jest ofiara ..... powstaja wtedy kontrowersje odnosnie metod....nie twierze, ze to latwe.....
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez mahika » 28 mar 2010, o 23:28

---------- 23:23 28.03.2010 ----------

na moje oko to przekroczył granice i to ostro. co innego 'będę cie macał i pobudzał w ramach terapii, zgadzasz sie?' 'tak, jeśli to konieczne', a co innego wprowadzać w stan hipnozy, nawet lekkiej żeby to robić i się tym jarać...

---------- 23:28 ----------

mówimy tu o konkretnej, udokumentowanej sytuacji. wiem że ludzie podkładają sobie świnie, że jeden drugiemu niszczy karierę. ale tu fakty. jest pan. nagrany. konkurencja go nie zahipnotyzowała żeby to robił.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 304 gości

cron