On ma blokadę

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Bianka » 23 gru 2009, o 22:02

Na dłuższą metę zmęczyłabyś się jeszcze bardziej:(

Im jest wygodnie żyć w świecie który stworzyli, niestety..a my byłyśmy przeszkodami w kontynuowaniu życia w tym światku, Maui życzę Ci żebyś trafiła na faceta którego nie będzie trzeba zmieniać, który da Ci poczucie bezpieczeństwa:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Maui » 24 gru 2009, o 21:27

---------- 13:03 24.12.2009 ----------

Właśnie wróciłam ze spotkania z nim. Musiałam mu oddać jego rzeczy. Byliśmy w kawiarni. Było dziwnie. Unikał kontaktu wzrokowego ze mną. Gadaliśmy o pierdołach. Na przywitanie przytuliliśmy się do siebie. Potem dał mi prezent na święta. Od niego i od jego rodziców. Przy dawaniu mi go przytuliliśmy się jeszcze raz. Tak mocno i czule, jak dawniej :( Potem spojrzeliśmy sobie w oczy i myślałam, że zaraz się pocałujemy, ale nie... Tylko był cały czerwony na twarzy. Gdy wyszliśmy z kawiarni odruchowo złapalśmy się za rekę :/ dopiero po kilku metrach się puściliśmy. Odprowadził mnie na przystanek, na pożegnanie - znowu szybkie przytulenie i tyle. Wiedziałam, że to spotkanie będzie bolesne, choć podejrzewam, że te przytulenia tylko dla mnie coś znaczyły. Tymbardziej, że mówił mi kiedyś, że wg niego coś znaczy, kiedy dwie osoby przy przytuleniu zetkną się biodrami..no a my wtuliliśmy się w siebie całymi swoimi ciałami. Ale nie mogę sobie dopisywać do tego swojej ideologii. Nigdy się nie dowiem, co on o tym myśli (i to mnie chyba boli) - ale nie sądziłam, że na mnie to spotkanie zadziała tak silnie... :(

---------- 20:27 ----------

Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl odnośnie tego wszystkiego, która zmroziła mi krew w żyłach - borderline... Jesli to borderline to jestem w czterech literach z tą swoją miłością do niego.
Maui
 
Posty: 200
Dołączył(a): 27 lip 2007, o 17:12

Postprzez Bianka » 25 gru 2009, o 21:17

Maui proszę Cię, czytałaś co pisałam:(? no jestes w czarnej d... i próbowałam Ci to uświadomić:( a to przytulenie z biodrami? :roll: ten gościu to chodzący problem, dajże sobie spokój...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 250 gości

cron