Odmawia posluszenstwaa :(

Problemy natury seksualnej.

Odmawia posluszenstwaa :(

Postprzez Mlody » 20 maja 2009, o 18:54

Witam
Mam 17 lat i od niedawna stracilem prawictwo. Moja partnerka podnieca mnie a mimo to ,,nazwe to po imieniu'' niechce mi stanac. Raz jest tak ze staje bez problemow,zreszto jak wczesniej mnie podniecal jakis film czy tez jak dokonywalem masturbacji tez nie bylo z tym problemu,a teraz 2 raz z rzedu kiedy umowilismy sie na kochanie poprostu przyjaaciel odmawia posluszenstwa, Czy jest mozliwe ze mam jakas chorobe czlonka? czym jest to spowodowane?? Niechce stanac, jest miekki i nie moze wejsc tam gdzie chcialbym zeby wszedl. Prosze o natychmiastowo pomoc Z gory dzieki.
Mlody
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 maja 2009, o 18:47

Postprzez smerfetka0 » 20 maja 2009, o 18:59

bo może ochoty tak o nie ma i on na zawołanie nie stanie skoro się "umawiacie na sex" ?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez christmas_tree » 20 maja 2009, o 23:46

Mlody, traktuj swojego przyjaciela jak przyjaciela i nie doluj sie, gdy on nie wstaje :-) seks to nie tylko hmm.... penetracja. Ja wiem, ze wkurzy Cie to co zaraz napisze, ale to prawda, sprawdzona na sobie: pierwsze koty za ploty, na poczatku zdarzyc moze wiele, impotencja, przedwczesny wytrysk, ja mialem problem z zakonczeniem... Powoli, seks to nie zawody, a jak nadal nie bedze stawal, to daj mu odpoczac np. 2 tygodnie - ale bez zadnych dzialan recznych! Powinno pomoc.
I bron Boze nie siegaj po jakies "stawiacze" farmakologiczne.
Powodzenia!!!
chr
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez goldmaciek » 27 maja 2009, o 23:52

Zgadzam się z kolegami... Może trochę erotyzmu i gry wstępnej brakuje, pocałunków i ciepła, jakiś miłych słów...i mniej prac ęcznych - po co Ci one jak masz dziewczynę??? I nie nakręcaj się, że musi -bo na złość nie będzie Cię słuchał...raczej przeżywaj chwile i daj się ponieść chwili, a będzie dobrze.
goldmaciek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2009, o 23:37


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 300 gości

cron