gdzie zrobić badania?

Problemy natury seksualnej.

Postprzez tenia554 » 6 mar 2009, o 17:07

Impresjo czy Ciebie ktoś tu nasłał,abyś zbierała informacje.A może byś zdradziła co zrobisz z tą wiedzą.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Krowa » 6 mar 2009, o 18:06

hm badania ie wiem ile kosztują, ale szczepionka 3x ok.500 zł... :?
Krowa
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 sty 2009, o 16:26

Postprzez sunset1212 » 7 mar 2009, o 00:25

rany właśnie ta cena mnie przeraża, jestem studentką(wiadomo, że studenci są biedni :wink: ) i na dodatek na rodziców nie mogę liczyć, bo przecież nie mogę ich tak zranić i powiedzieć, że obawiam się, że jestem zarażona... Mam nadzieję, że parę miesięcy w tę czy we w tę nie zrobi róznicy, bo muszę poczekać aż znajdę pracę i zarobię na badania...

Goszka, znasz jeszcze jakieś złote mysli Konfucjusza?? :o Faktycznie, tym się można nieźle podbudować i usprawiedliwić hehehehe. Przepraszam, mnie nic nie powinno usprawiedliwiać, jeszcze powinnam pożadne lanie dostać :cry:
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Postprzez Goszka » 7 mar 2009, o 00:52

ale nie możesz się też biczować w nieskończoność z powodu błędu jaki popełniłaś :)
Czyż nie jest wystarczającą karą i udręką stres jaki teraz przeżywasz?
Najważniejsze żebyś była zdrowa,nad resztą można popracować :)
A jeśli pytasz o Konfucjusza to bardzo proszę,kilka jego złotych myśli:
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
Prawdziwym błędem jest błąd popełnić i nie naprawić go.
Największym powodem do chwały nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że potrafimy się po upadku podnieść.
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych.
Jeśli kochasz to, co robisz, to nie jest to praca.
Kochać coś, to pragnąć aby to żyło.
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka.
:)
ps.badania na pewno nie mogą być takie drogie!Co najwyżej kilkadziesiąt złotych.
Zresztą tu masz do poczytania http://www.ryzykochania.pl/index.php?op ... Itemid=111
Doczytałam nawet na tej stronce,że test na hiv można nabyć w aptece,ale wykonywanie go na własną rękę jest odradzane z powodów psychologicznych.
Aha i tam jest spis miast i placówek,w których badania robi się anonimowo i za darmo.Musisz tylko pamiętać o "okienku serologicznym"-czyli przez ok.miesiąc wirus jest praktycznie niewykrywalny.Ale to już może lepiej jak sama sobie przeczytasz.
Goszka
 

Postprzez christmas_tree » 7 mar 2009, o 09:43

Ja miałem badania na HCV zrobione na oddziale WZW, kiedy trafiłem tam z b. wysokimi aminotransferazami (AlAt, AspAt), badanie było bezpłatne, bo ze skierowania. Może lekarz I kontaktu da Ci skierowanie?
chr
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Orm Embar » 11 mar 2009, o 23:52

sunset1212 napisał(a):obawiam się, że jestem zarażona... Mam nadzieję, że parę miesięcy w tę czy we w tę nie zrobi róznicy, bo muszę poczekać aż znajdę pracę i zarobię na badania...


Przede wszystkim dowiedz się wszystkiego - np. jaki jest okres "ślepy" - i zrób badaniach. Jeśli tylko Ci się uda, do czasu wyników nie myśl o tym za bardzo, bo takie rozmyślania to zamartwianie się czymś, czego na razie nie ma.

Pocieszam Ciebie, że zarażenie się jest BARDZO TRUDNE. Nawet ryzykowny stosunek z człowiekiem zakażonym nie zawsze kończy się zakażeniem.

Tak czy owak trudne chwile to rzeczywiście dobra nauczka na przyszłość. :)

trzymaj się cieplutko :)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez moratar » 20 mar 2009, o 23:01

W warszawie nowogrodzka 85, bezpłatnie i anonimowo. Albo 83 lub 87 ale chyba 85, nie pamietam dokładnie.
moratar
 
Posty: 95
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 04:22

Postprzez sunset1212 » 21 mar 2009, o 13:13

niestety do Warszawy mam 500 km :? planuję pójść do lekarza rodzinnego, dowiem się czy w ogóle dostanę jakieś skierowanie czy co... Ale po pierwsze szukam pracy, żeby na te zakichane badania zarobić. Przecież nie powiem o tym rodzicom :( ale się wkopałam
Avatar użytkownika
sunset1212
 
Posty: 55
Dołączył(a): 3 mar 2009, o 00:12

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 318 gości

cron