jeszcze odno¶nie orgazmu

Problemy natury seksualnej.

jeszcze odno¶nie orgazmu

Postprzez calineczka » 24 lip 2007, o 23:55

A u mnie to jest duży problem. Osiagam go tylko sama.
Nie mam wprawdzie zbyt wielkiego do¶wiadczenia we współżyciu, nie miałam wielu partnerów, choć jest osob± w wieku hm... ¶rednim. Tak mi się jako¶ nie układało.
Więc praktycznie całe życie robię to sama. Ostatnio spotkałam mężczyznę, bardzo się zaangażowałam emocjonalnie, on bardzo mnie poci±gał. Liczyłam na stały zwi±zek. Czułam, że jest dla mnie tym jedynym, wymarzonym, w łóżku także. Ale przy stosunku waginalnym orgazmu nie było, przy pieszczotach też nie. Fakt że okazywał mi mało czuło¶ci i nie pie¶cił mnie tak jak lubię. Czułam, że jestem tylko przygod±, dla zaspokojenia. Zreszt± po 3 miesi±cach odszedł. Bardzo to przeżyłam, tęsknię do dzisiaj.
Obawiam się, że nawet jeżeli spotkam kogo¶, to pewnie i tak z orgazmu nici. Czy mam w ogóle jeszcze szansę na orgazm? A może powinnam odwiedzić seksuologa? Co o tym my¶licie? POradĽcie proszę.
calineczka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 cze 2007, o 11:26

Postprzez mysza » 25 lip 2007, o 23:34

Witaj Calineczko.

Myslę,że wizyta u seksuologa napewno ci pomoże.
Chciałam zauważyc,że powinna¶ się cieszyć,że sama potrafisz doprowadzić się do orgazmu,gdyż większo¶ć kobiet ma nawet z tym problem.Masturbacja pomaga w rozpoznaniu swojego ciała, potrzeb,które musisz przekazać swojemu partnerowi.Nie wiem czy rozmawiasz z partnerami seksualnymi o swoich potrzebach.Jeżeli nie to zacznij.To bardzo pomaga.Orgazm waginalny jest rzadko do¶wiadczany przez kobiety.Większo¶ć może przeżyć jedynie orgazm łechtaczkowy.Tutaj wiele zależy od mężczyzny.Partner musi wiedzieć,jak i gdzie cię dotykać, pie¶cić.
Rozmawiaj o tym z partnerem.Nie możesz rozmyslać iprzeżywać ten problem sama.Trzeba sie przełamać.Seks to już nie temat tabu.
Pisala¶,że ostatni partner nie był delikatny i czuła¶,że jeste¶ jego kolejn± zdobycz±.Na drugi raz wycofaj sie od razu z takiego zwi±zku.Mężczyzna musi być czuły,delikatny, a przede wszystkim musi chcieć,aby kobieta została zaspokojnona i wtedy tak będzie.Niekoniecznie musi to być od razu wielka miło¶ć,ale wystarczy szacunek i chęć dania przyjemno¶ci drugiej osobie.
mysza
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lip 2007, o 22:31
Lokalizacja: PLYMOUTH


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 304 gości

cron