Porada

Problemy natury seksualnej.

Porada

Postprzez ktosiek » 13 sie 2008, o 11:15

Na wstępie chciałem wszystkich powitać:)
Mam 19 lat i mam pewien lęk. Co prawda z moją partnerką jeszcze nie współżyjemy jednak pozwalamy sobie na pieszczoty. Mam w związku z tym pewne lęki , a mianowicie: Podczas pieszczot mój członek ulega częściowej erekcji , ale nigdy do końca. Oczywiście nie jest pobudzany nigdy , jednak mam obawy czy jeśli kiedyś się zdecydujemy to będę w pełni sprawny seksualnie??. Po jakimś czasie pieszczot członek opada i dalej w ogóle już nic na niego nie działa. Co prawda pieszczoty nie dotyczą tej części ciała to i tak mam obawy. Tym bardziej ,że jestem strasznie zakochany w mojej partnerce i ona we mnie też :) zależy mi na niej strasznie i ogromnie mi się podoba. Nie ma w niej nic co mogło by mi się nie spodobać. Ona jest młodsza , więc czasami i wstydliwa , ale cały czas staram się jej przekazać jak jest przeze mnie odbierana , i ciągle jej mówię jak bardzo mi się podoba :) Jak widać pozwala to przełamać jakiekolwiek kompleksy. Na temat seksu oczywiście też z nią rozmawiam , wiem ,że to ja powinienem zacząć tą rozmowę tym bardziej ,że jestem starszy.Oboje wiemy ,że jeszcze na to za wcześnie , jednak chce ,żeby nie odbierała tej sprawy jako "coś złego". Wcześniej masturbowałem się jak jeszcze jej nie poznałem , jednak przestałem to robić , ze względu na nią. Nie chce by to później było przyczyną jakiś problemów seksualnych w przyszłości , chociaż sam nie wiem czy po tym mogły by wystąpić. Pierwszy problem już opisałem w tekście , drugi dotyczy bólu po tych pieszczotach. Co prawda odczuwam go dopiero pod wieczór po paru godzinach. Boli mnie brzuch i wiem ,że to nie jest żołądek, ból jest specyficzny bo sięga tyłu pleców , ale także bolą mnie jądra. Czy to jest efekt wstrzymanego wytrysku ? Byłem niedawno u urologa dla własnej pewności czy wszystko jest w porządku i wykluczył wszystko. Dla pewności nawet zrobił mi USG. Więc skąd te bóle ?
ktosiek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sie 2008, o 10:55

Postprzez Loki86 » 13 sie 2008, o 12:40

Po pierwsze z twojego postu wnioskuje że jesteś prawdo podobnie spięty jak dochodzi to tych pieszczot w końcu bardzo ci się ta dziewczyna podoba czujesz do niej coś itd. itp. a jak pewnie wiesz podniecenie i wszystko co z seksem jest związane nie do końca mieści się w twoim przyrodzeniu a przede wszystkim w twoim mózgu. W momencie kiedy jesteś zestresowany czy wystraszony mogą wystąpić zaburzenia erekcji w wyniku czego masz "zwiędłego ptaka". Wyluzuj się przy tych pieszczotach to twoje problemy z wzwodem znikną. Co do bólu to zacznij się masturbować po takich pieszczotach, kiedy jesteś podniecony ale nie dojdzie do wytrysku naturalnym jest że bolą cie jaja a co za tym idzie podstawa kręgosłupa. (np. jak zrobisz za dużo brzuszków na raz to też cię zaboli podstawa kręgosłupa i jaja - ból nie miłosierny) Na twoim miejscu z czystej ciekawości zagłębił bym się w różne artykuły dotyczące np. punktów erogennych na ciele kobiety (przydatna lektura która sprawia że pieszczoty stają się znacznie ciekawsze ;) ) itp. może twoja dziewczyna po takich trafionych w dziesiątkę pieszczotach zacznie szperać za męskimi punktami erogennymi ;P Tak czy inaczej wrzuć na luz (masturbacja nie powoduje żadnych zagrożeń ani zaburzeń ale może uzależniać więc nie przeginaj) i baw się dobrze. I dziewczyny nie poganiaj z pierwszym razem ;)
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 363 gości