Mikropenis

Problemy natury seksualnej.

Mikropenis

Postprzez Niezaduzy » 26 lut 2021, o 12:07

Witam.
Chciałbym się podzielić moim problemem. Mam 40 lat. Mam żonę i syna. Mam także mikropenisa. We wzwodzie ma niecałe 9 cn. Poza nim jest prawie nie widoczny. Jakim cudem mam żonę? Nie wiem. Wiem jedno. Życie seksualne u mnie nie istnieje. Wogole się nie kochamy. Nie dość,że mały to jeszcze bardzo szybko dochodzę. Dwa ruchy i po wszystkim. Żona nie ma ze mną żadnej przyjemności dlatego sama wogole nie zaczyna. Zresztą jej mina po wszystkim mówi sama za siebie. Jestem żenujący i nieudacznik. To wszystko rzutuje na całe moje życie. Nie mam przyjaciół. Nie umiem rozmawiać i patrzeć w oczy. W pracy uchodze za dziwadlo. Od dzieciństwa rodzice wpoili mi, że jestem gorszy. Zawsze mnie porownywali do kolegów mówiąc, że im do pięt nie dorastam i do niczego się nie nadaje. Myślę że wiedzieli że nie będzie ze mnie w pełni mężczyzny. Mając żonę sam się zadowalam czując po tym wstręt i obrzydzenie do swojego ciała. Seks ma dawać radość i przyjemność. W moim przypadku to trauma i lęk. Chciałbym się urodzić w świecie w którym by go nie było. Panowie, którzy ludza się że rozmiar nie ma znaczenia są w błędzie. Owszem ma. Wybaczcie długi post. I tak nie udało mi się zawrzeć wszystkiego.
Niezaduzy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lut 2021, o 10:19

Re: Mikropenis

Postprzez dukas29 » 18 maja 2021, o 12:28

Nie przejmuj się tym tak bardzo. Problemem jest brak miłości, a nie to.
Avatar użytkownika
dukas29
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 maja 2021, o 12:26

Re: Mikropenis

Postprzez KarolinaKrzy » 18 maja 2021, o 19:29

Może warto pomyśleć nad własną terapią? aby się wzmocnić?
Co do penisa i łóżka- może warto porozmawiać z żoną? Są różne gadżety, którymi możesz ją zaspokoić, jeśli sex jest dla niej za krótki. Rozmawialiście o swoich potrzebach- czego ona potrzebuje, czego potrzebujesz Ty? To bardzo ważne!!!! Nie jesteś jedyny. Mam kolegę z podobną "długością" i tworzy naprawdę szczęśliwy związek, ale oni doskonale znają swoje potrzeby! Spróbuj i z terapią i z rozmową z żoną! Powodzenia
KarolinaKrzy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 maja 2021, o 09:13

Re: Mikropenis

Postprzez Niezaduzy » 2 cze 2021, o 12:22

Witam.
Niestety w moim przypadku żadna operacja czy coś w tym stylu nie jest możliwe. Mój członek nie dość że jest mikro to po jakiejś nieudanej operacji w dzieciństwie jest inny. W wzwodzie stoi pionowo przy ciele do góry. Nie da się go w dół skierować. Sztywno przy ciele. To jest już nie do zrobienia. Z czymś takim ciężko mieć nadzieję i szukać partnerki. Wiem że nikt mnie nie będzie chciał. Nie winie kobiet za to. Jestem inny wiem o tym. Nie czuję się jak facet a niby jestem nim. Czuję się jak podgatunek faceta.
Niezaduzy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lut 2021, o 10:19

Re: Mikropenis

Postprzez KarolinaKrzy » 12 cze 2021, o 14:22

Niezaduzy napisał(a):Witam.
Niestety w moim przypadku żadna operacja czy coś w tym stylu nie jest możliwe. Mój członek nie dość że jest mikro to po jakiejś nieudanej operacji w dzieciństwie jest inny. W wzwodzie stoi pionowo przy ciele do góry. Nie da się go w dół skierować. Sztywno przy ciele. To jest już nie do zrobienia. Z czymś takim ciężko mieć nadzieję i szukać partnerki. Wiem że nikt mnie nie będzie chciał. Nie winie kobiet za to. Jestem inny wiem o tym. Nie czuję się jak facet a niby jestem nim. Czuję się jak podgatunek faceta.


Jak pisałam wyżej- warto pomyśleć o terapii, dla samowzmocnienia :bezradny:
KarolinaKrzy
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 maja 2021, o 09:13

Re: Mikropenis

Postprzez Memed » 20 lip 2021, o 16:01

Na początku z żoną też nie uprawialiscie seksu? Problemem jest bardziej brak chemii, nie rozmiar penisa. Mój były mąż miał penisa tylko troszkę większego niż Twój, a uprawialiśmy seks codziennie. Mówisz, że szybko dochodzisz. Ja bym to odbierała jako komplement, bo mój byłemu mężowi długo to zajmowało i czasami myślałam, że może mu się nie podobam. Może zachec jakoś żonkę do seksu i po prostu róbcie to dwa razy, bo wiadomo, za drugim razem stosunek jest dłuższy.
Memed
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 15:57

Re: Mikropenis

Postprzez maxorman » 28 maja 2024, o 13:01

No raczej pomyślałbym żeby zacząć powiekszanie penisa od tabletek Maxorman. Z tego co mi wiadomo jedyne posiadające skuteczną formułę ATC https://maxorman.net/ zobacz czy to działa operacje zawsze zdążysz zrobić. Ja brałem tego maxorman i powiem szczerze że efekty mile mnie zaskoczyły. 3 miesiace fakt codziennie trzeba brać no ale to chyba nie jest jakiś wielki wysyłek.
maxorman
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 maja 2024, o 12:50


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości