moj narzeczony przestal mnie pociagac.

Problemy natury seksualnej.

moj narzeczony przestal mnie pociagac.

Postprzez olala24 » 1 lut 2008, o 16:02

Coś jest nie tak. Jestem z moim narzeczonym ponad 4 lata. Od roku mieszkamy razem. Nigdy nie mieliśmy absolutnie zadnych problemów na polu seksualnym, a od pół roku jest fatalnie. Dotychczas kochaliśmy się często, namiętnie, nie brakowało nam fantazji itp. Od pół roku seks jest jakimś nieprzyjemnym momentem w ciągu dnia. Kochamy się coraz rzadziej, ale nie ma się co dziwić skoro ani mnie ani jemu nie sprawia to już specjalnej przyjemności. Nie wiem czemu. Nagle obydwoje straciliśmy na siebie apetyt i ochote. Powodow nie potrafie znaleźć, bo jesteśmy zdrowi, młodzi (24i27lat), zadbani, tylko już się nie pociągamy. Mam wrażenie, ze z kims innym nie mialabym takich problemow, ze to po prostu on mnie nie pociaga. Sadze, ze z jego strony jest identycznie.Co zrobić?
olala24
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 2008, o 19:06

Postprzez bunia » 1 lut 2008, o 16:18

Nic nie zrobic tzn. przerwa jest wskazana na wzmocnienie apetytu....nie mysl o tym i nie koncentuj sie na tym a ochota sama sie pojawi.
Pozdrowka :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez christmas_tree » 1 lut 2008, o 18:13

spokojnie, nie ma się co nakręcać. To się naprawdę może zdarzyć, że po pewnym czasie gorączka uczuć spada, to jest początek etapu przechodzenia do miłości ponadzmysłowej... przestają działać endorfiny i inne hormony odpowiedzialne za emocje, no i czasem odczuwa się to boleśnie.
Ale w nagrodę za przetrzymanie tego okresu otrzymuje się pogłębienie relacji. Myślę, że powstrzymanie się od erotyki na dłuższy czas, np. na kilka miesięcy powinno pomóc.
Ale na poważnie - kilka miesięcy! Sama zobaczysz, jak namiętność wraca :-)
chris
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez derrr » 18 lut 2008, o 20:58

To całkiem normalne, z czasem pociąg wróci.
derrr
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 17:59

Postprzez 123 » 8 kwi 2008, o 23:56

ja mam to samo :(
Avatar użytkownika
123
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 kwi 2008, o 20:26
Lokalizacja: Polska


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 307 gości

cron