Onanizm podczas snu

Problemy natury seksualnej.

Onanizm podczas snu

Postprzez patus83 » 11 cze 2014, o 08:35

Witajcie.
Mój chłopak onanizuje się podczas snu. Nie wiem, czy dzieje się to co noc. Natomiast kilka razy zdarzyło mi się przebudzić i za każdym razem on to wówczas robił.
Przeczytałam już jakieś informacje nt temat, ale nie wiem, czy w naszym przypadku nie mam do czynienia z poważnym problemem.
Bo...my nie kochamy się za często. Jak na nasz staż (jesteśmy razem ok 8 m-cy, oboje mamy niewielek ponad 30 lat) częstotliwość kochania się 1x w tygodniu to chyba estremalnie mało?
Od dawna zastanawiałam się nad tym, czy jestem dla niego wystarczająco atrakcyjna, skoro jego popęd seksualny spadł prawie do zera.
Nie wiem, co mam zrobić z tym nocnym onanizowaniem. Zaczynam dochodzić do wniosku, że woli się masturbować niż kochać ze mną.
Jeśli chodzi o nasz związek to wydaje mi się, że między nami jest naprawdę wszystko w porządku. Jest zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, docenienie, uczucie, czułośc, intymność itp. Wg mnie to, że on nie potrzebuje się kochać ze mną częściej nie wynika z tego, że mamy jakieś problemy/ niedopowiedzenia. Jest ok. On wyznał mi, że mnie uwielbia i wiem, że czuje się ze mną szczęsliwy. Więc w kwestii jakości naszego związku na razie nie ma do czego się przyczepić.
Ale ja zaczynam popadać w jakieś obsesyjne myślenie, że on mnie nie pragnie bo go nie pociągam.
Co gorsza obawiam się, że nawet jeśli ja fizycznie mu nie do końca pasuję to i tak mi tego nie powie. Już raz na ten temat rozmawiałam i niby wszystko było w porządku.
Intuicja mi ciągle podpowiada, że jest coś na rzeczy, skoro młody, zdrowy facet prawie w ogóle nie uprawia ze mną seksu, ale okazuje się, że potrzeby seksualne ma normalne skoro często bawi się sam.
Nie mam pojęcia jak ugryźć ten problem :/
patus83
 
Posty: 49
Dołączył(a): 17 sie 2013, o 15:15

Re: Onanizm podczas snu

Postprzez caterpillar » 12 cze 2014, o 16:58

moze zwyczajnie pogadaj z nim o tym?
raz w tygodniu rto nie tragedia ale mysle ,ze problem zaxczyna sie jest w ogole sie od siebie fizyczne oddalacie.
co do onanizowania sie podczas snu.
mysle ,ze jak organizm jest zmeczony i czlowiek nie ma na nic ochoty przez dluzszy czas ale podczas snu sie odpreza do tego dochodza erotyczne sny ,tym bardziej u mezczyzn nad ranem pojawia sie erekcja.

Ja na Twoim miejscu pogadalabym o tym zamiast wpedzac sie w kompleksy , moze facet ma trudny okres w pracy ,w zyciu ..no nie wiem lepiej to sobie wyjasnic.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron