dziewica dziwoląg

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Honest » 17 mar 2008, o 23:09

Michale, bardzo mnie to cieszy :D Nikt nie narzuca Tobie własnego zdania, ale po prostu wypowiedzi innych winny skłaniać do refleksji.

A panie z klasą to moim zdaniem nie tylko te za kierownicą mercedesów i w średnim wieku... Klasa to cecha i za pieniądze nie da się jej kupić. Co do gustów Pań, to myślę, że ta kwestia posiadania mężczyzny, którego lustrują oczy innych kobiet zależy nie od klasy, a od samooceny. Jedna kobieta uzna to za komplement, inna sczerwienieje z chorej zazdrości...
Tak się składa, że w pracy współpracuję z kobietami, w moim mniemaniu, z klasą, dlatego to i owo wiem... w pracy nie rozmawia się tylko o pracy ;) ;) ;)
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Honest » 17 mar 2008, o 23:28

Może i panuje :) Ale ja wolę starszych 8) Najlepiej min. 10 lat... Mmmm... nie ma to jak dojrzałe "wino"... Ten aromat... :lol:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez Honest » 17 mar 2008, o 23:32

Oj, jak starszego się odpowiednio postymuluje, to jestem pewna, że stanie na wysokości zadania :lol:
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez agik » 17 mar 2008, o 23:51

właśnie- kwestia gustu :)
Może i młodszy może więcej pod warunkiem, ze nie jest nachlany, jak wieprz.
A w dodatku małolaty mają często nasrane we łbie.

Jak myślicie? Eta skorzysta coś na tej rozmowie?
Może koniec offa?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez laissez_faire » 19 mar 2008, o 11:44

michal odwiedz ten watek po miesiacu, jak bol w stawach bedzie metlil ci mysli... i sie wypowiedz ;]
chopak mojej siostry prowadzi rozbiorki na wysokosciach, bo jak twierdzi ta praca daj mu wolnosc, a przy okazji za 1h 1oo... 33 lata, a czasmi filizanki na moze podniesc...
laissez_faire
 

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 341 gości

cron