nie podniecają mnie kobiety:(:(!!!

Problemy natury seksualnej.

nie podniecają mnie kobiety:(:(!!!

Postprzez samotny » 20 sty 2008, o 22:54

mam 19 lat i jestem samotny studiuje i mam problem bo nie podniecają mnie kobiety berdzo bym chcał mec swoja ukochaną osobe ale zadna mnie nie podnieca co robić nie jestem gejem!!!!! niemam nic w sobie podniety...ratunku czy jest na to jakas rada przeciesz jestem juz dorosły i chciałbym sie juz kochac ale jakos mnie do tego nie ciągnie...
samotny
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 sty 2008, o 22:49

Postprzez laissez_faire » 20 sty 2008, o 23:12

dorosly? hmmm
tak z pewnoscia...
ja tez ;]

skoro widzisz w tym problem, to skontaktuj sie z seksuologiem... trudno ci powiedziec cos bardziej konstruktywnego po przeczytaniu tylko kilku linijek tekstu...

nie podniecaja cie kobiety? w jakim sensie? impotencja? strach przed bezposrednim kontaktem? czy tez doswiadczas naciskow srodowiska na przedwczesne rozdziewiczenie?

zreszta masz jakies dziwne podejscie... skoro pragniesz emocjonalnej bliskosci z kobieta, to bliskosc seksualna bedzie tylko i wylacznie dopelniemie... nie musisz dostawac erekcji na widok wszelakich oblych ksztaltow, by moc spelnic sie seksualnie...
ale tu wracamy do poczatku skoro nie czujesz na razie takiej potrzeby, to po co robic z tego problem...

no chyab ze problem lezy gdzies zupelnie indziej, a to jakis tam skutek...

nie wiem... musialbys napisac cos wiecej o sobie
laissez_faire
 

Postprzez bunia » 20 sty 2008, o 23:45

A ile kobiet znales jak do tej pory?......moze nie koncentruj sie na tym tak bardzo a pomysl o normalnej relacji z dziewczyna,randka,kino itp.......reszta sama przyjdzie.....tak mysle.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez christmas_tree » 21 sty 2008, o 14:01

Bunia ma rację, musisz spróbować, by się dowiedzieć.
Brak podniety to nie tylko problem seksuologiczny, to może być psychologiczne. Piszesz, że jesteś dorosły, ale po prawdzie 19-latek ma jescze sporo do zrobienia w kwestii samopoznania (podobnie, jak facet po 30, taki jak ja :-))
Nie poddawaj się panice, mam wrażenie, że tak bardzo chcesz mieć dziewczynę, że wpadasz w nakrętkę - być może stajesz się głuchy na sygnały?
Nie zadręczaj się, że jesteś gejem, bez sensu byłoby zmarnować taki piękny czas na rozstząsaniu takich kwestii zamiast cieszyć się życiem.
W końcu to, że Twoja osobowość nie jest taka, jak byś sobie życzył, to nie tragedia. Moim zdaniem to dobrodziejstwo.
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez derrr » 28 sty 2008, o 20:06

calkowicie cie nie podniecaja ? nawet jak ogladasz jakies fotki golych kobiet albo jakies erotyczne filmy ? jezeli tak to jestes aseksualny

a jezeli w codziennym twoim srodowisku nie podniecaja cie dziewczyny moze to byc wynikiem ze caly czas je ogladasz wiec ci sie nudza przynajmniej ja tak mam.. jezeli jestes samotny to tez twoj apetyt na seks jest mniejszy wiem bo tez bywaly u mnie przerwy. jak mialem stala partnerke mialem ochote na seks caly czas nawet po seksie, jakis nie wyzyty jestem hehe, ale jak zerwalem z nia to juz nie mam ochoty tak czesto.. wiec z tym to roznie bywa
derrr
 
Posty: 40
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 17:59


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 339 gości

cron