TO JEST BARDZO TRUDNE

Problemy natury seksualnej.

TO JEST BARDZO TRUDNE

Postprzez ++MARCIN++ » 20 sty 2008, o 01:21

A JEDNAK może TO UZALEŻNIENIE OD związków słyszałem O TYM AUDYCJE NASTĘPNY związek NIE UDANY. JA PO PROSTU MUSZE Z KIMŚ FLIRTOWAĆ mieć
nową kobietę TO MNIE JUŻ PRZERAZA ZE MOJE ZYCIE MOŻE TAK OPŁYNĄĆ NA NOWYCH ZNAJOMOŚCIACH. MAM świadomość ZE STAJE SIE W TYM CORAZ LEPSZY ALE CZASEM MNIE TO CIESZY I CZASEM ZASMUCA JAK PATRZE NA STABILNE ZWIĄZKI. MYŚLICIE ZE WIELU LUDZI JEST OD CZEGOŚ UZALEŻNIONYCH?
++MARCIN++
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 23:03

Postprzez laissez_faire » 20 sty 2008, o 23:48

stary ja wiem, ze to dla ciebie z pewnoscia powazny problem, ale nie moge sie powstrzymac: ZAMIEN SIE!

hmmm zaliczasz, czy jestes zaliczany? kobiety to straszn stwory... zezeli bierze w szpony i puszcza, to znaczy, ze uwaza, ze bys jej nie smakowal...
chyba, ze rzeczywiscie juz sie zlozyly na zabojce z mosadu, a ty sie ukrywasz...

seksuolog? nie wiem... ale poprzez pogaduchy chyba nie rozwiazemy twoich popedow...

w kazdym razie lacze sie w bolu...
laissez_faire
 

Postprzez bunia » 21 sty 2008, o 00:12

Nie trafila kosa na kamien.....a moze podswiadomie boisz sie stabilizacji,utraty "wolnosci" lub samego siebie,ze sie nie sprawdzisz.....powodow moze byc wiele i wcale nie musi to swiadczyc o uzaleznieniu......ale bawisz sie chyba dobrze :D...?
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez agik » 21 sty 2008, o 00:23

---------- 23:19 20.01.2008 ----------

Ja nie zauważyłam, zeby Marcin sie dobrze bawił...
To chyba 3 jego post na ten sam temat.
Moje wrażenie smutnego lowelasa- zostaje :(
Marcin chyba pora do doktora ( rym przypadkowy). Pamietam Twój pierwszy wpis- tez Cie namawiano na jakąś forme terapii...
Czemu się tak bronisz?
Nie widze tu fromy przechwałki :(

Pozdrawiam Cię serdecznie

---------- 23:23 ----------

Aha! Chciałam Cię prosic, zebyś nie używał samych wielkich liter.
Choć może to jest i jakiś Twój krzyk ( może i rozpaczy..)
Jednak mnie to denerwuje.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości

cron