nuda

Problemy natury seksualnej.

Postprzez mahika » 3 wrz 2007, o 16:14

o, teraz to się zgadzam w 100 %. Telewizor to wróg sypialni. Chyba że jakiś fajny film erotyczny, co Ty na to california??
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Barbie* » 4 wrz 2007, o 11:40

Eeeee tam od razu wróg:)
Może nie sprzyja zbliżeniom seksualnym (chociaż ja mam inne doświadczenia-oczywiście wykluczając filmy erotyczne;)) , ale fajnie jest razem leżeć, wtulać się i oglądać.
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez mahika » 4 wrz 2007, o 13:32

wtulanie sie i ogladanie to co innego, a dziki sex to co innego. nie mam ochoty na sex jak ogladam krwawy horror, albo romasidlo, w sumie filmy erotyczne tez mnie nie kreca dlatego lepiej jak zamiast telewizora gra mila dla ucha muzyka, i pali sie dzskretna lampka, lub swiece, no moze byc troche ostrzej jak dla mnie ale kazdz ma innz gust,

Popieram nadal californie STOP TELEWIZJI W SZPIALNI
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez california » 4 wrz 2007, o 16:15

Tak fajnie razem oglądać tv pod warunkiem ze wspolnie wybiera się programy, a nie wiecznie jakies krwawe filmy z murzynami. Wszystko z umiarem...ale niektórzy sa hedonistami.
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Telewizor?

Postprzez TakaOna19 » 30 lip 2010, o 13:09

ile Ty masz lat,ze nie dostrzegasz tego cosie dzieje wokol Ciebie, po 1 albo mu sie juz znudzilas , po 2. moze miec kogos na boku , 3.moze byc zmeczony po pracy po 4. skoro tak na niego nazekasz czemu z nim nie pogadasz ,albo zerwiesz tylko nazekasz na niego.. to nic nie da..:D:D:D:D:D:D:D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
TakaOna19
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 lip 2010, o 07:02
Lokalizacja: Anonim

Postprzez Goszka » 30 lip 2010, o 16:37

po co odkopywać tematy sprzed 3 lat :?:
Helou :?: :roll:
I tak autorka już dawno nawet nie udziela się na forum.Poza tym przez 3 lata to albo sama rozwiązała ten problem albo "rozwiązał się sam".
Goszka
 

Postprzez smerfetka0 » 31 lip 2010, o 22:00

---------- 21:58 31.07.2010 ----------

moze fakt wyluzuj i zajmij sie soba... olej go poniekad.. masz ochote na godzinna kompiel, dwie maseczki, piling, odzywki do wloskow i takie tam co pochlania czasem wiecej czasu jak sie chce i ma ochote i lubi. to rob to. on bedzie wolal co z toba. nic skarbie mam ochote na relaksacyjna kompiel.. wyjdz i porob to co lubisz, idz poczytaj ksiazke cos sie poucz, zaczniesz byc spiana a on przed telewizorem? 'skarbie ja ide spac idziesz?' jesli zzaraz albo nei teraz czy cos to buziak w policzek i dobranoc. badz mila kochana ale zyj wlasnym zyciem. nie inicjuj seksu narazie

ile taka sytuacja juz trwa??


ja kiedys tez mialam taki napad ze w ogole nie mialam ochoty sie dotykac czy kochac, nie i juz nawet nie moglam sie zmusic. a jestesmy dopiero rok. trzy tygodnie takiego celibatu ze no po prostu nie moglam sie zmusic bo ochota -100. :/ przeszlo... nie wiem skad sie wzzielo bo moj partner mnie i pociagal i w ogole wszystko bylo ok. ale mi sie nie chcialo.


nie naciskaj...

co do bolu plecow. moze rzeczywiscie go bolaly. ja mam problem z kolanami i przy wiekszym wysilku w pracy troche mam czasami pod wieczor lipke.. i w kazdej pozycji gdzie siedze nawet nie dam rady 5 razy sie ruszyc hehe... no niestety. zbyt bolesne to wtedy dla mnie i juz.


albo zrob cos takiego co mu jeszcze nie robilas zeby zachecic go do seksu i zobacz jak sie zachowa :) jak cie perfidnie odepchnie no to juz problem, a jak wykaze chociaz troche ochoty albo chociaz samego zadowolenia z tego to chyba nie masz sie czym martwic.

---------- 22:00 ----------

no fakt ja sie produkuje a temat stary jak swiat ;/


wlasnie- po co odkopalas? i w dosc nie mily sposob skomentwalas. zal.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 179 gości

cron