PROSZE O POMOC!

Problemy związane z uzależnieniami.

PROSZE O POMOC!

Postprzez Counter32 » 25 sie 2014, o 16:01

Siemka mam 14 lat i paliłem marihuane nie pale już ponad miesiąc i czuje sie dziwnie czuje sie senny choć śpie 11 h czemu czuje sie tak dziwnie czuje sie jak przyjebany nic mi sie niechce co to za objawy pałiłem z 7 razy 2 z tego to dopy więc nwm prosze was o pomoc nie chce iść do lekarza bo rodzice się dowiedzą i będzie problem .. :(
Counter32
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 15:55

Re: PROSZE O POMOC!

Postprzez Księżycowa » 25 sie 2014, o 16:10

Po odstawieniu organizm nie ma dopalacza i możesz się pewnie tak czuć. Nie jestem specjalistą, więc nie traktuj tego jako diagnozę.
Nie jestem pewna na ile to objaw odstawienia a na ile można by się zacząć zastabawiać czy to nie depresja, ponieważ ten stan już trwa długi czas.

Może głupie pytanie, ale dlaczego zacząłeś palić? Spróbowałeś dla zabawy i Ci się spodbało, czy okazał się to dobry sposób na ucieczkę od jakiegoś problemu?
Jaki masz kontakt z rodzicami?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: PROSZE O POMOC!

Postprzez Counter32 » 25 sie 2014, o 16:13

Kontakt mam dobry z rodzicami nawet bardzo a paliłem bo koledzy mnie namawiali i zapaliłem te 7 razy ;( i teraz żaluje już miesiąć nie pale i nie zamierzam a do lekarza nie chce isć :( bo rodzice później bym sie wstydził rodziców .(
Counter32
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 15:55

Re: PROSZE O POMOC!

Postprzez Księżycowa » 25 sie 2014, o 16:19

Proszenie o pomoc to nie wstyd. Nawet lekarza psychiatrę czy terapeutę. Ludzie ciagle uważają, ze trzeba "mieć z głową" żeby tam iść a to bzdura. Każdy popełnia jakieś błędy, przecież to nie znaczy, ze zaraz trzeba się wstydzić.
Jak myślisz jaka będzie reakcja rodzców jak im powiesz?
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: PROSZE O POMOC!

Postprzez Counter32 » 25 sie 2014, o 16:23

Nie zamierzam im tego mówić poczekam jeszcze z miesiąc jak nie przejdzie ide do lekarza i im powiem :( ale jak myślisz przejdzie to czy nie bo normalnie funckjonuje tylko czuje sie jak przyjeb tak to wszystko jest ok tylko takie dziwne zawroty głowy mam nwm kręci mi sie w głowie i tyle może to nie od marihuany jak myślisz ?
słyszałem że jak bierzesz witaminy to thc wychodzi z organizmu więc nwm
Counter32
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 15:55

Re: PROSZE O POMOC!

Postprzez Księżycowa » 25 sie 2014, o 17:15

Ja pytałam tylko jak by zareagowali.

Nie mam pojęcia czy to skutek ostawienia narkotyku. Nie jestem specjalistą. Pytałeś co najlepiej zrobić a więc Ci piszę.
Nie zaszkodziłyby Ci jakieś witaminy. Może weź magnez, on wspomaga układ nerwowy. Jego niedobór może powodować m.in sennośc. Ale to nie jest żadna diagnoza i rozwiązanie.
Te zawroty męczą Cię od momentu odstawienia?

Nikt Cię tutaj nie zdiagnozuje, bo tu nie ma lekarzy.

Poza tym nie zapaliłeś aż tak dużo razy. Każdy organizm jest co prawda inny i inaczej reaguje. Miesiąc czasu to sporo i we krwi już nic nie znajdą. O ile te zawroty to przyczyna braku narkotyku. Moim zdaniem powinieneś przejść się do lekarza. Może to być objaw jakichś innych niedoborów w ogóle nie związanymi z Twoją historią a nie dobrze byłoby to przegapić.

Nie powinieneś zatajać w tej sytuacji, ze paliłeś. Jeśli jakieś objawy, to dla lekarza każda informacja będzie bardzo wazna.

Nikogo nie zabiłeś. Rodzice jakoś to przezyją. Rozumiem, ze obawiasz się konsewencji, ale skoro nei zmaierzasz już palić, to zwyczajnie to przeżyjesz. Chyba, że chcesz sobie zostawić otwartą furtkę żeby czasem sobie machnąć??
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie


Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 207 gości