Impresjo

Problemy związane z uzależnieniami.

Postprzez sikorkaa » 23 lip 2009, o 10:55

pukapuk napisał(a):IMPRESJO Jeżeli poczułaś się zdradzona i uważasz że naruszyłem twoją prywatność to wybacz mi. Są to szczere przeprosiny.

impresjo, chcialabym, zebys przeczytala te slowa. uwazam, ze pukapuk postapil niewlasciwie uzewnetrzniajac Wasza rozmowe, dlatego zwrocilam na to uwage. ciesze sie, ze sie mimo wszystko zreflektowal i padly z jego klawiatury w/w przeprosiny. potraktuj je impresjo powaznie, na moje oko sa rzeczywiscie szczere.

jestem w duzej mierze pod duzym wrazeniem Twoich (tych naprawde madrych a nie wbijajacych szpile pod zebro) slow i postaw wobec wielu osob tutaj. bedzie mi Cie tu brakowalo. chcialabym sie z Toba prywatnie skontaktowac, niestety statut goscia nie daje takiej mozliwosci.jesli zdecydujesz sie kiedys do nas wrocic, sadze ze bedziesz ostrozniejsza jesli chodzi o postac pukapuka, natomiasy jak widzisz jest tu kilka osob (w tym ja), ktore tu na Ciebie czekaja. pozdrawiam Cie :buziaki: nie daj sie sprowokowac i przez jedna osobe, ktora sie okazala nieuczciwa wzgledem Ciebie rzucac nas wszystkich, dla ktorych jestes niejednokrotnie bardzo pomocna.
sikorkaa
 

Postprzez wuweiki » 23 lip 2009, o 10:58

ech...:zmeczony: brak słów...
wuweiki
 

Postprzez sikorkaa » 23 lip 2009, o 11:13

---------- 11:04 23.07.2009 ----------

pukapuk napisał(a): Złamanie prywatności to rozklepanie wszystkim co było przedmiotem rozmowy.

i Ty to wlasnie zrobiles. poinformowales nas, ze ktos bliski dla impresji ma/mial problem alkoholowy, czyli przedmiotem Waszej rozmowy byla wlasnie ta osoba.
niemniej chce Ci podziekowac za te przeprosiny, uwazam, ze postapiles slusznie choc sadze, ze odbudowanie zaufania do Ciebie moze byc teraz dosc trudne. pozdrawiam :kwiatek:

---------- 11:13 ----------

Abssinth napisał(a):Impresjo (...) lubie Cie, tak po prostu.


widzisz impresjo?
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 23 lip 2009, o 11:22

łe, fu... :?
masz racje x-yam, szkoda słow...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 23 lip 2009, o 11:35

---------- 11:34 23.07.2009 ----------

x-yam napisał(a):ech...:zmeczony: brak słów...


---------- 11:35 ----------

mahika napisał(a):łe, fu... :?
masz racje x-yam, szkoda słow...


to po co sie JEDNAK wypowiadacie? i niejako ZAZNACZACIE swoj slad tutaj, chociazby takimi postami jakie zacytowalam? :roll: nie pytam zlosliwie tylko tak na logike :kwiatek:
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 23 lip 2009, o 11:39

wyrazamy swoje zdanie?
że tak bardzo by sie chciało coś powiedzieć, moze coś brzydkiego, moze nie, mozę to spowodowało by rozwój konfliktu, ale jednak uznaje ze nie warto i zaznaczam to stwierdzeniem że tych słów szkoda, oprócz tych 2 "szkoda słów"

logicznie, nie ma co :roll:
Ostatnio edytowano 23 lip 2009, o 11:43 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 23 lip 2009, o 11:43

a co oznacza ten znak zapytania? nie jestes pewna swojego zdania?
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 23 lip 2009, o 11:44

że sie jeszcze zastanawiam, a zdanie wyraziłam poniżej.

co ci daje ta szczegółowa wiedza... pytanie retoryczne...

a co oznacza kropka, a co oznacza kreska, a jakie to ma znaczenie w dobie kryzysu i HAARP :P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 23 lip 2009, o 11:48

Sikorka- po co Ci to? To doprecyzowanie w tym akurat wątku?
Wyrazilaś już swoje zdanie wielokrotnie- zmieniłaś je, ze piszesz por az kolejny to samo?

Dajmy odejść Impresji z twarzą- jak by nie wyglądało to jej odejście, to jednak chyba jej się to nalezy...
Dajmy już umrzeć ( wątkowi) śmiercią stron dalszych...

Impresja pozdrawiam- nie liczyłam co prawda na jakąś konstruktywną dyskusję z Tobą, ale jednak mi żal, ze odeszłaś.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 23 lip 2009, o 11:52

:ok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 23 lip 2009, o 12:03

---------- 11:53 23.07.2009 ----------

agik napisał(a):Sikorka- po co Ci to? To doprecyzowanie w tym akurat wątku?
Wyrazilaś już swoje zdanie wielokrotnie- zmieniłaś je, ze piszesz por az kolejny to samo?


dlaczego akurat w tym watku? nie uwazam, zeby moje doprecyzowanie akurat w tym watku bylo inne niz w innych watkach. a po co mi to? bo chce wiedziec. i wsio.

a zdania nie zmienilam. natomiast moge sie wypowiadac wielokrotnie na temat tego co uwazam, a czego nie. zabronione?

jesli komus przeszkadzaja moje precyzyjne pytania zawsze moze na nie nie odpowiadac. proste.

---------- 11:57 ----------

agik napisał(a):
Dajmy odejść Impresji z twarzą- jak by nie wyglądało to jej odejście, to jednak chyba jej się to nalezy...
Dajmy już umrzeć ( wątkowi) śmiercią stron dalszych...



dlatego wlasnie, ze chce dac odejsc impresji z twarza wtracilam sie w tym watku i postawilam po jej stronie, bo zauwazylam,ze nikt (przede mna) nie zauwazyl nic niestosownego w wypowiedzi pukapuka o ich korespondencji. a ja zauwazylam i chcialam by impresja to wiedziala i nie miala niesmaku po nas wszystkich a jedynie po tych, po ktorych powinna.

a watek umrze, nie boj sie - jak Cie znam dasz tu nam zaraz przepis na jablecznik z .... bananami, ewka wejdzie z ladna pogoda i moze ktos jeszcze. nie boj sie - umrze, umrze ... :haha:

---------- 12:03 ----------

mahika napisał(a):
a co oznacza kropka, a co oznacza kreska, a jakie to ma znaczenie w dobie kryzysu i HAARP :P

nie chcialam zebys potraktowala moje pytanie jak czepialstwo (tak by bylo,gdybym Ci np. zwrocila uwage ze literowke zrobilas, albo blad jakis, a tego nigdy nie zrobie), sory, jesli tak to potraktowalas. dla mnie to jednak bylo wazne. dzieki za odp.
sikorkaa
 

Postprzez tenia554 » 23 lip 2009, o 12:05

Przeczytałam jeszcze raz wszystkie wpisy w uzależnieniach i też stwierdzam szkoda słów.Ale jednak coś powiem,gdyż się upewniłam,Pukapuk jesteś bardzo mądrym człowiekiem i nie czuj się winnym bo nie ma powodu.Jeśli ktoś lawiruje pomiędzy forum ,a pw to istotnie można się pogubić i coś może się omsknąć tym bardziej że dotyczy tego samego tematu.Impresjo,aż trudno uwierzyć w twoją subtelną wrażliwość na swój temat,gdyż zupełnie się nie liczysz z wrażliwością innych osób.Lubisz wprost,to bądż na tyle odważna i konsekwentna i nie kryj się na pw.Otóż ścięło cię z nóg,że ta osoba czująca się tak ''nieustająco wspaniale'' jest podobna do nas i może mieć problemy.Ja Impresjo wolę ludzi prawdziwych ,nie udających nikogo,ze słabościami i brakami,ale szczerymi z otwartym sercem.Nigdy nie wierzyłam Ci w twoje wspaniałe życie,w twój bezproblemowy świat,ale żyj w nim ,oszukuj siebie i innych,bo kiedyś będziesz musiała spojrzeć w lusterko.Uważam,że nikt Cię tu nie skrzywdził,nie przwidziałaś jednej rzeczy,że inni mogą lubić wprost.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez sikorkaa » 23 lip 2009, o 12:13

tenia554 napisał(a):Lubisz wprost,to bądż na tyle odważna i konsekwentna i nie kryj się na pw.

i z tym sie moge calkowicie zgodzic :ok: uwazam Cie tu impresjo za jedna z nielicznych osob, ktore potrafia zawsze wprost (co nie jest dla mnie jednoznaczne z tym, ze to dobrze), bezposrednio i nazywajac rzeczy po imieniu. masz (jak twierdzisz) dystans do siebie, zycia i tego co inni na Twoj temat mowia. masz teraz szanse pokazac, ze to nie byly tylko puste slowa.
sikorkaa
 

Postprzez Goszka » 23 lip 2009, o 12:21

a teraz zagadka:
czym różni się ten wątek od wątku "portret psychologiczny Macho" założony niegdyś przez azota(i tak samo szybko zamknięty przez Admina)?
:P
też się tu wypowiadałam,ale mam pewne wątpliwości co do zgodności tematu z etyką forum...
Goszka
 

Postprzez ewka » 23 lip 2009, o 12:26

Odpowiem Goszka: NICZYM.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron