w związku z terapeutą

Problemy związane z uzależnieniami.

Re: w związku z terapeutą

Postprzez impresja77 » 2 maja 2014, o 08:07

Eeeeee nie rozpłynął się wątek ,tak jak nie rozpłynie się eks .Zawsze będzie w tle jako kolejny etap Twojego doświadczenia życiowego.
A jak sprawy zawodowe, jak kontakt z synem ?
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: w związku z terapeutą

Postprzez mgła » 2 maja 2014, o 22:03

Staram się jak mogę aby miec lepszą relacje z synem,bardzo go kocham.Za miesiąc mają sie wyprowadzic,taki postawiłam termin.Łzy mi płyną na samą myśl,z drugiej strony widze światełko w tunelu,będzie musiał się zmierzyc ze swoim uzależnieniem,a po drugiej stronie tunelu będę ja,czekająca zeby mu pomóc stanąc na nogi jak dosięgnie swego dna-to czarny scenariusz.Inna wersja to ,że przewartosciuje swoje życie i przestanie grac.
W pracy super i bardzo stresująco zarazem.Chyba nigdy nie miałam tak aktywnego życia w każdym obszarze (z wyjatkiem relacji damsko-męskich).Właśnie teraz rusza kilka moich planów,mam nadzieje że się w tym nie pogubię,z tym u góry dam radę :haha:
Avatar użytkownika
mgła
 
Posty: 416
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 21:22

Re: w związku z terapeutą

Postprzez impresja77 » 2 maja 2014, o 22:26

Mgło na tyle bolesnych problemów ( bo uzależnione dziecko to ból dla matki) jesteś przykładem dla niektórych jeczacych tu na forum jak można mimo wszystko świadomie ,intensywnie,twórczo żyć i nie poddawać się. Jak można wydzierac życiu to co warte uwagi ,jak można je wykuwać pracą u podstaw.Jak można się starać, aby dzień powszedni miał wagę ,wartość i sens. To się czuje Mgło
impresja77
 
Posty: 1997
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 16:36

Re: w związku z terapeutą

Postprzez Adeline21 » 8 cze 2014, o 02:30

Jak Sie czujesz mgielko ? :kwiatek:
Adeline21
 
Posty: 36
Dołączył(a): 12 sty 2014, o 01:11

Poprzednia strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości