poradnie lub dobry psychoterapeuta w krakowie

Problemy związane z uzależnieniami.

poradnie lub dobry psychoterapeuta w krakowie

Postprzez Pocichu » 3 paź 2007, o 13:17

Witam.
W zasadzie nie wiem jak zaczac. Zarejestrowlam sie glownie po to zeby spytac sie czy ktos moglby mi polecic jakichs dobrych psychoterapeutow w krakowie. Zajmujacych sie uzaleznieniami i problemami zwiazanymi z odzywianiem..
Nie chce sie rozpisywac i zanudzac co mi dolega.. Ale coraz bardziej jestem pewna ze mam ze soba problem. Juz od kilku lat popadam z jednego uzaleznienia w drugie, ze skrajnosci w skrajnosc i mam juz dosyc. Oszukuje sie ze "od jutra juz bede zyc normalnie" ale nie udaje sie- pomoc samemu sobie nie jest latwo. Mysle ze potrzebuje z kims o tym porozmawiac.
Chodzilam juz na terapie do osrodka zajmujacego sie uzaleznieniami ale tam pani byla maksymalnie skupiona tylko na moim paleniu trawki, kontroli czy przypadkiem nie popalam nadal (oczywisci nie palilam) i na tym sie jej rola konczyla. Nic mi nie pomogla, jak jej wspominalam ze mam problemy z normalnym odzywianiem sie i wogole to nienawidze siebie i swojego wygladu to zkwitowala to stwierdzeniem ze "nie widac tego po tobie". Ha ha :) Niezly argument.
Chcialabym porozmawiac z kims kto moglby pomoc mi zapelnic w jakis normalny sposob ta okropna PUSTKE ktora nieporadnie latam albo dymem thc albo nadmiernym jedzieniem albo obsesyjnym odchudzaniem sie albo przepracowywaniem sie. Jestem juz zmeczona walka ze soba i ciaglymi porazkami.. Z kims bedzie mi latwiej.
Bylabym wdzieczna jesli ktos moglby mi kogos polecic :)
Pocichu
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 paź 2007, o 12:14
Lokalizacja: krk

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 236 gości