Nerwica żołądka

Problemy związane z depresją.

Nerwica żołądka

Postprzez Rose92 » 5 wrz 2013, o 23:34

Witam wszystkich. Mam problem, mianowicie choruję na nerwicę żołądka. Ciężko mi wychodzić z domu, cały czas mam wrażenie, że muszę iść do toalety, gdy jestem wśród ludzi. Przerwałam przez to naukę. Jutro mój pierwszy dzień w szkole po długiej przerwie i strasznie się tym stresuję, nie wiem jak sobie poradzić.
Czy ktoś miał podobny problem albo ma jakiś pomysł, jak z tym sobie poradzić, załagodzić ten stres i powstrzymać ataki paniki?
Byłabym z całego serca wdzięczna za pomoc, bo naprawdę nie mam pojęcia, jak to przetrwać.
Rose92
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 23:20

Re: Nerwica żołądka

Postprzez Księżycowa » 5 wrz 2013, o 23:44

Witaj,
krótko, bo nie mam czasu.
Ogólnie jak masz też ataki paniki to myślę, że powinnaś udać się na terapię. Wiem coś nie coś o takich dolegliwościach, są paskudne. Ale objawy fizyczne, to objaw czegoś głębszego, z czym sama możesz sobie nie poradzić.
Da się z tego wyjść. :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Nerwica żołądka

Postprzez Rose92 » 6 wrz 2013, o 07:17

Tzn. chodzę do Pani psycholog od ponad roku, ale chyba niezbyt efektywne to jest...
Rose92
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 23:20

Re: Nerwica żołądka

Postprzez Księżycowa » 6 wrz 2013, o 18:39

Rok, to bardzo mało. Terapia nie działa od ręki, to proces. Od Ciebie też zależy jak on będzie przebiegał. Rok, to w zasadzie dopiero początek.
Pytanie też jak rozumiesz terapię, jak Twoim zdaniem ma działać, w jaki sposób przebiegać?
Z własnego doświadczenia wiem, że oczekiwania są inne niż w rzeczywistości można oczekiwać.
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Re: Nerwica żołądka

Postprzez leno1983 » 30 sie 2024, o 11:53

Witam serdecznie! Zrozumienie, jak trudne może być życie z nerwicą żołądka i związanym stresem, jest kluczowe. Przechodziłam przez coś podobnego i mogę podzielić się, co mi pomogło.

Przez trzy miesiące zmagałam się z uporczywym refluksem żołądkowym. Codzienne bóle i pieczenie były dla mnie ogromnym wyzwaniem, a stres tylko pogarszał sytuację. Po wielu próbach i błędnych krokach, trafiłam do Konopnej Farmacji w Poznaniu, mają też sklep CBD online : https://konopiafarmacja.pl/41-olej-cbd

Pani z apteki konopnej poleciła mi olej CBD 10% Raw. Na początku byłam sceptyczna, ale po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę. Olej CBD pomógł mi w redukcji stresu i regulacji produkcji kwasu żołądkowego, co znacznie złagodziło moje objawy refluksu.

Dodatkowo, warto wypróbować napary z ziół, które wspomagają zdrowie żołądka, takie jak herbata z rumianku, krwawnika i mięty. Szczególnie pomocna okazała się mieszanka ziół na wzdęcia od firmy Flos, którą piłam rano przed śniadaniem. Kurkumina z piperyną od Pharmovit również była korzystna w walce ze stanami zapalnymi.

Olej z czarnuszki, przyjmowany codziennie rano, pomógł w leczeniu stanów zapalnych błony śluzowej żołądka i przyspieszył jej regenerację. Teraz, po zastosowaniu tych naturalnych produktów, dolegliwości żołądkowe są znacznie rzadsze, a stres stał się mniej uciążliwy.

Zanim wrócisz do szkoły, spróbuj rozważyć te naturalne rozwiązania. Olej CBD i zioła mogą być pomocne w zarządzaniu stresem i poprawie komfortu żołądka.
Jeśli masz możliwość, odwiedź Konopną Farmację lub sprawdź ich ofertę online. Warto dać sobie szansę na ulgę, jaką mogą przynieść te produkty. Trzymam kciuki za Twój pierwszy dzień w szkole i życzę Ci powodzenia!
leno1983
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sie 2024, o 11:37


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości