Ciągle boli...

Problemy związane z depresją.

Ciągle boli...

Postprzez smutna16 » 26 sie 2010, o 20:06

Witam ponownie...
Jestem w takim dołku psychicznym,ze nie wiem czy kiedykolwiek sie z tego pozbieram..Nawet nie potrafie opisac tego jak sie czuje :(
Dwa miesiace temu wrocilam z Anglii...myslalam ze w Polsce bedzie lepiej...ale wspomnienia tamtych miesiecy nie daja mi spokoju...niemal caly czas rozpamietuje tamte chwile...nie moge zapomniec a chcialabym :(tak bardzo bym chciala...
caly czas o Nim mysle...nie chce pisac mi sie od poczatku jezeli kogos to w ogole zainteresuje to prosze przeczytac moj poprzedni post
jestem naprawde dziwna...powinnam juz o tym nie myslec..a ciagle boli...
w dodatku juz dwa miesiace szukam pracy i nic...z drugiej strony boje sie...nie mam na nic sily,nie chce mi sie podejmowac zadnego wysilku...ale siedzenie w domu juz mnie meczy
od wrzesnia ide do liceum wieczorowego...gdy znajde prace bede musiala pogodzic jakos to z nauka...nie wiem czy znajde sile na cokolwiek :(
boje sie przyszlosci...po co ja w ogole zyje?
smutna16
 
Posty: 101
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:01

Postprzez pszyklejony » 26 sie 2010, o 20:13

To jest normalne u DD, nie bierz na siebie tyle obowiązków. Idź na miting dla DD http://www.dda.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=53
pszyklejony
 
Posty: 868
Dołączył(a): 7 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: warszawa

Postprzez marie89 » 27 sie 2010, o 14:24

Pamiętam Cię...


Wiesz.. To trudne, bo żyjesz wspomnieniami.. tymi dobrymi i tymi złymi.
Nie dam światłęj porady- zapomnij... Od razu Ci się to nie uda. Potrzeba czasu. Wytrwałości.

Wróciłaś do Polski.. Czeka Cię nowe życie. Pewnie wiele wyzwań.. ale nie martw się. Uwierz, że będzie dobrze a i siła się znajdzie.

Trzymam za Ciebie mocno kciuki ;)
marie89
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 265 gości